33 obserwujących
580 notek
632k odsłony
  283   3

Homoseksualiści i lesbijki ulubieńcami Netfliksu

Siedemnastolatkowi przedsiębiorca pogrzebowy robi dobrze w piwnicy (October faction), podobnie barman klientowi na zapleczu (Sandman). Dwie lesbijki dopuszczające się erotycznych popisów (Sprawa doskonała)! Takie specjały  możemy otrzymać wykupują abonament Netfliksu. Rzecz jasna, Netfliks to nie tylko takie "atrakcje". Ma on w swojej ofercie, póki co, jeszcze w większości, obrazy, w których podobnych rzeczy nie zobaczymy. Jednak dla 3% kochających inaczej, oferta jest pełna i tłusta! Powyższe przykłady to jedynie wierzchołek góry lodowej, a kierownictwo Netfliksu zachowuje się tak, jakby przez swoje produkcję, chciała wszystkich oglądających zamienić w dewiantów, albo uznało, że owymi dewiantami jest znaczna część społeczeństwa.

Osobiście, nie mam problemu z oglądaniem produkcji, w których ukazywany jest homoseksualizm. Jednak w odbiorze takich obrazów, robi mi różnicę czy homoseksualizm się w nich pokazuje, czy się nim najzwyczajniej - afirmuje, żądając nieformalnie aby widz stał się sojusznikiem pederastii, a najlepiej bojownikiem w jej sprawie.

Bez wątpienia, Netfliks oswaja nas z homoseksualizmem, a wręcz nas nim epatuje, ukazując go jako równoprawną z heteroseksualizmem, alternatywę. Już dawno minęły czasy, kiedy filmowy Maks z Seksmisja wolał do nas: "Nie róbcie z nas pederastów". Wtedy jeszcze dewiacja była dewiacją, a nie jak chce nam wmówić Netfliks - normą! To się jednak kończy. Coś mi mówi, że dożyję czasów, kiedy słowa Maxa zostaną ocenzurowane, wszakże już teraz, w wielu państwowych, za werbalne określenie pederastii jako dewiacji, można ponieść odpowiedzialność karną.

Żyjemy w czasach liberalnego terroru, zabraniającego nam głoszenia własnych  poglądów. Stwierdzenie, że dla kogoś homoseksualizm jest dewiacją, traktowane jest jako mowa nienawiści i stawiane na równi że stwierdzeniem, że homoseksualiście chce się wypruć flaki! Oznacza to jedno, że o homoseksualistach można mówić albo dobrze albo wcale. Decydenci Netfliksu stanęli po stronie liberalnego terroru, czyniąc nam za pomocą swoich produkcji, często świetnie zmanipulowanych, pro homoseksualną lobotomię. Z premedytacją, umiejętnie wplatają i uwiarygadniają oni dewiacyjne  wątki homoseksualne jako rzecz najnormalniejszą pod słońcem.

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo