Blog
Trywialnie nie umiem.
Harley Porter
Harley Porter Szufladowcem. Najczęściej piszę i rysuję do szuflady.
16 obserwujących 316 notek 384664 odsłony
Harley Porter, 17 lipca 2017 r.

Łabędzi śpiew hien i sępów

1333 18 0 A A A

"To se ne wrati" mówię głosem spokojnym, acz zdecydowanym i chłodnym niczym stal bułata. Oczywiście będą jeszcze demonstracje opozycji totalnej, będą słowa złe i wielkie, wzniosłe i bluźniercze, będzie okupacja sejmu i apele do unijnych i europejskich decydentów aby zrobić coś z tym Kaczyńskim, najlepiej zniszczyć go, może i fizycznie, nasłali na Polskę niemieckie leopardy i francuskie caracale, aby przywróciły liberalną demokracje i aby, rzecz jasna, było tak jak było.

Może i w naszym pięknym kraju, kraju wierzb i bocianów poleje się krew bratnia, ale jeśli nawet miałby to być jakiś szalony wariant zamachu majowego z podobną ilością ofiar to i tak owi wojownicy lewych interesów i  kawiorowi opozycjoniści władzy już nie odzyskają. A, że idzie na ostre widać gołym okiem, tym bardziej, że ostatnie bastiony dętej i fasadowej demokracji jakimi są sady, w tym Sąd Najwyższy, oblegane są przez wrażą armię z Pisowskiego nadania. Najpierw trybunał Konstytucyjny z apaszkowym, gładkolicym i śliskim jak stara kiełbasa zbyt długo leżąca w lodówce -Rzeplińskim. Potem Sąd Najwyższy z tłustą i rozpasaną ponad ramy przyzwoitości, siedzącą w swojej sądowej wieży z kości słoniowej - madame Gersdorf. Obydwie fortece miały byś ostoją i murami obronnymi interesów Polszewickich elit. Pierwsza upadła, druga dojrzewa do klęski, która gdy nastąpi zmiecie podstawy potęgi decydentów III RP, wszystkich tych dla których Polska niewolna była pozytywną ideą i pełnym żłobem.

Jeśli nie pozostaje już żadna ściema, gdy kończą się fasady za którymi można robić swoje ciemne interesy i oszukiwać naród, jedyną rzeczą jaka jeszcze pozostała jest podżeganie do przelania krwi i siłą odebrania owej, tak bardzo pożądanej władzy. Rzecz jasna podżegaczom nie chodzi o krew własna, ale o to aby krwawą robotę odwalili za nich inni. W imię układów politycznych Schetyny, interesów Solorz - Żaka i synekur ubecji bo przecież nie spraw zwykłych ludzi owi zwykli ludzie mają zabijać i sami dać się zabić. W imię tego aby dla Agnieszki Holland i jej córki lesbijki było tak jak było normalni ludzie  mają zamienić się w Cybów i siać śmierć.

Liderzy opozycji totalnej z Petru, Schetyną i całym ich brudnym, unurzanym w korupcji i przekrętach zapleczem oraz tymi, którzy za nimi stoją a więc światem Merkel, Junckera, Tuska i Sorosa, cały pigalak knajackich autorytetów i sprzedajnej kultury, wszyscy oni gotowi są przegnać na ulicę całe swoje zaplecze, wszystkich tych, którzy zwiedzeni albo opętani gotowi są przelewać krew. Wszystko po to aby strumień znowu zamienił się w bagno.

Ale to ich łabędzi śpiew, śpiew zapodany falsetem strachu. Tak mógłby piszczeć redaktor Wołek gdyby jakaś zimna łapa chwyciła go za jajka podczas czynności wydalniczych. Jeśli przeleją krew to dopadniemy ich, osądzimy i powsadzani do więzień, a o ich sromocie będziemy mogli czytać w podręcznikach historii, tak jak o targowicy,

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Gniewny i staram się być sprawiedliwym.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Nawalony jak Messerschmitt - to już passe.  Nawalony jak Junkers - to ostatni krzyk mody. W...
  • @deda Owi wesołkowie z pewnością nie rozweselali ani Burbona ani Plantageneta ani Jagiellona...
  • @Kazimierz Goluch Ojciec i dyrektor? Pat i Pataszon, Flip i Flap, Godzilla i Hedora forów...

Tematy w dziale Polityka