26 obserwujących
378 notek
465k odsłon
1142 odsłony

Akceptacja władz dla lgbt

Wykop Skomentuj36

To, że w ustach dziennikarzy telewizji rządowej homoseksualiści awansowali na gejów - wesołków zdążyłem się przyzwyczaić. Pan Semka, Wildstein, Gmyz, bracia Karnowscy i wielu innych prawicowych dziennikarzy przyjęło retorykę LGBT  nakazującą zmiękczanie przekazu sodomskiego  ową wesołkowatością, bowiem nic tak bardzo nie nie wpływa na umysły nawet tuzów dziennikarstwa jak powtarzana po tysiąckroć nowomowa. Tak więc w ustach dziennikarzy będących forpocztą prawicy nie usłyszymy o homoseksualistach, pederastach czy sodomitach, tylko o gejach gdyż już nawet u tych, zdawałoby się czołowych dziennikarzy, wżarła się owa poprawność polityczna nakazująca kolorować różową kredką ohydny, rozkładający się ochłap, zaś  nienormalność oswajać jako coś co istnieje i czy chcemy tego czy nie istnienie ohydy musimy zaakceptować.

Co dziennikarze, to dziennikarze, ale rząd, Prawo i Sprawiedliwość, organy władzy państwowej i to w kontekście tego, co powiedział Jarosław Kaczyński, że nie pozwolimy na degenerację narodu przez ruchy lgbt, jakże one mogły tak bardzo odejść od normalności i przyzwoitości, po to tylko aby zachować utopijną równowagę między przyzwoitością, wiarą, religią, Bogiem i  Honorem a tym czego pragną działacze ruchów pederastii i lgbt. Spacyfikowanie w imię przestrzegania tzw. prawa kontrmanifestacji w Białymstoku protestującej przeciwko sodomskiej manifie spacyfikowanie w obronie równości zgromadzeń i prawa do wolności tychże, jawi się jako głęboko niesprawiedliwa i godząca w interesy nie jakichś tam grup kiboli czy prawicowych przeciwników lgbt ale żywotnych interesów całego narodu i społeczeństwa atakowanego na każdym polu przez homoseksualną ideologię sponsorowaną przez miliardy Sorosów  i sprzyjających jej ultraliberalnych rządów Europy i świata.

Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji  - Zieliński chwali się, że zatrzymano 25 chuliganów usiłujących zablokować pederastyczny marsz. Czym pan się chwalisz panie Zieliński, tym, że policja poturbowała 25 obywateli pragnących powstrzymać nienormalność? Kiedy  odbywały się protesty KODu, a Obywatele RP blokowali przemarsze patriotycznych demonstracji z blokującymi obchodziliście się jak z jajkiem, przenosząc choćby niejakiego Frasyniuka vel Grzyb na rączkach jak niewinne dziecię. Gdzie tu symetria panie Zieliński, a przede wszystkim gdzie tu przyzwoitość i dobro narodu?

Czy w imię głoszenia, ze Polska ultra demokracją stoi gotowi jesteście przytulić do siebie lgbt gdyż władza ważniejsza jest od dobra narodu? Jak w stosunku do brutalności policji w Białymstoku ma się to jak postępowaliście z KODem i Obywatelami RP, a w szczególności z tym, co o obronie wartości społecznych i rodzinnych przed Lgbt mówił Jarosław Kaczyński? Czy w imię utrzymania władzy gotowi jesteście wbrew zdrowemu rozsądkowi, wbrew Bogu i interesom Ojczyzny skumać się z Sodomą aby piać w Brukseli o polskiej, świętszej od papieża demokracji? odpowiedzcie sobie na te pytania w kontekście zbliżających się wyborów, a przede wszystkim w kontekście dobra Narodu, który reprezentujecie.


Wykop Skomentuj36
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo