Fredd Fredd
72
BLOG

Pedofile równi i równiejsi

Fredd Fredd Polityka Obserwuj notkę 16

W czasie gdy Polska zaostrza kary dla pedofilów i wprowadza ich “chemiczną kastrację”, polski Minister Spraw Zagranicznych zamierza interweniować w sprawie urodzonego w Polsce pedofila skazanego przez niezawisły sąd, w demokratycznym państwie.

To, że jesteśmy niepoważnym i operetkowym państwem, z którym nikt nie musi się liczyć (chyba, że podani tegoż państwa, które słabe na zewnątrz jest bezwzględne w nękaniu własnych obywateli) to fakt od dawna znany. Ale przynajmniej nie kompromitujmy się do reszty.

Uprawianie seksu z nawaloną 13 latka to przestępstwo – w Polsce też. Sprawa jest prosta, był proces, jest wyrok, tylko skazany prysnął i przez 30 lat grał na nosie wymiarowi sprawiedliwości. Jego pech polegał na tym, że na grał na nosie wymiarowi sprawiedliwości poważnego państwa, a nie jakiegoś bantustanu, czy innej republice bananowej nad Wisłą.

W sprawie chodzi o coś innego, kociokwik jaki podniosą media w Polsce wynika z faktu, że przyzwyczaiły się one, że ludzie na świeczniku są nietykalni, a do ciupy wsadza się maluczkich. Przykład panny Wajdówny, zbrodniarzy komunistycznych, Ziętarskiego juniora, Otylii Jędrzejczak, Pomrocznego – Jasno Wałęsy juniora, nawet po śmierci człowiek ze świecznika może liczyć na pobłażanie kosztem zwykłego śmiertelnika (Geremek i jego ofiara, który musiał czekćc na odszkodowanie, aż prokurator przestanie się bawić w postulatora na procesie beatyfikacyjnym Drogiego Bronisława).  

"Artyści zwracają uwagę, że wydarzenia sprzed 30 lat są co prawda pod względem moralnym "negatywne" -  no piknie, strzelanie do górników w 1981 r. też było w sumie moralnie negatywne, ale  przecież nie można przekreślac człowieka (Jaruzelski) z powodu jednego czynu.  

Z przyjemnością będę ten cyrk obserwował i mam nadzieję, że sąd w Szwajcarii szybko wyda pedofila Stanom Zjednoczonym, tak by jego pobyt w szwajcarskim sanatorium zwanym aresztem ekstradycyjnym trwał jak najkrócej. W poważnym państwie czeka go odsiadka w więzieniu o zaostrzonym rygorze.

Możemy się nabijać z Jankesów, że niedouczone buraki, ale jedno jest faktem, mimo wszystkich ostatnich szaleństw ciągle żyją w poważnym państwie, które nie daje sobie w kaszę dmuchać.  

http://wiadomosci.onet.pl/2050452,11,uwolnic_romana_polanskiego,item.html

 



 

Fredd
O mnie Fredd

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (16)

Inne tematy w dziale Polityka