127 obserwujących
809 notek
855k odsłon
  2052   9

R.Fuellmich: Druga Norymberga za 2-3 tygodnie. Osoby za to wszystko odpowiedzialne są...

[informacja podana na odpowiedzialność holenderskiego portalu ninefornews ]

R.Fuellmich: "Druga "Norymberga" za 2-3 tygodnie. Osoby za to wszystko odpowiedzialne są bardzo niebezpieczne"

Wiele osób pokłada nadzieję w niemiecko-amerykańskim prawniku Reinerze Fuellmichu, że uratuje nas ze szponów wielkich korporacji i Światowego Forum Ekonomicznego. "Toczy się coś w rodzaju III wojny światowej, w której dochodzi do unicestwienia klasy średniej i przejmowania MŚP (małych i średnich przedsiębiorstw) przez gigantów takich jak Amazon. Oni pracują nad tym [planem] od ponad 10 lat", powiedział kilka dni temu Fuellmich w rozmowie z angielskim pisarzem i dziennikarzem Jamesem Delingpolem.

Wielkie rzeczy wydarzą się za dwa, trzy tygodnie

„Za kilka tygodni zaczną się bardzo duże procesy sądowe” - powiedział Fuellmich, który wycelował swoje strzały w niemieckiego wirusologa Christiana Drostena, który zaprojektował test PCR na koronawirusa; Lothara Wielera, dyrektora niemieckiego RIVM; i innych. „Łatwo ich przychwycić [na łamaniu prawa]”. Słyszał również od amerykańskich przyjaciół i Jaapa van Disselego, że „ oni postępowali wg dyspozycji Fauciego”.

„Za dwa do trzech tygodni na trzech różnych kontynentach wydarzą się wielkie rzeczy” - podkreśla Fuellmich, który współpracuje z około 200–300 innymi prawnikami. „Wtedy zobaczymy, czy system prawny nadal istnieje, czy też został już całkowicie przejęty przez drugą stronę, co nie wydaje mi się prawdą”.

Dwóch byłych pracowników WHO powiedziało Fuellmichowi, że firmy farmaceutyczne wezwały WHO w styczniu 2020 r. do ogłoszenia międzynarodowego kryzysu zdrowotnego. Było to im potrzebne, aby ich eksperymentalna terapia genowa - „szczepionka na  koronawirusa” - mogła zostać zatwierdzona do użytku w nagłych wypadkach.

Prawnik powiedział, że "szczepienia"są częścią planów Światowego Forum Ekonomicznego - Wielkiego Resetu - oraz Fundacji Billa i Melindy Gatesów, aby przerzedzić światową populację. „Nie czytasz o tym w mediach, ponieważ Klaus Schwab i Bill Gates zainwestowali dużo pieniędzy w firmy medialne”.

„Wszystkie osoby, które zostały zaszczepione, należy z wyprzedzeniem poinformować, że nie jest to szczepionka, ale eksperymentalna terapia genowa - nigdy wcześniej nie stosowana - i że nie ma żadnych wspierających badań medycznych. To jest eksperyment. Osoby w niej uczestniczące są niedoinformowane. To świnki morskie ”.

Pokonamy ich!

„Każdy, kto bierze w tym udział - w tym lekarze, którzy robią zastrzyki, ludzie, którzy to organizują, ludzie, którzy z tego korzystają, i rządy, które zachęcają ludzi do szczepień - są odpowiedzialni. To są naprawdę zbrodnie przeciwko ludzkości. Myślę, że potrzebujemy międzynarodowego sądu d/s koronawirusa, aby posprzątać ten bałagan ”. Fuellmich będzie mógł powiedzieć więcej na ten temat za dwa do trzech tygodni.

To jest gorsze niż to, co wydarzyło się w III Rzeszy. Musimy coś zrobić, ponieważ osoby za to odpowiedzialne nie mają empatii i są niezwykle niebezpieczne. Dbają tylko o pieniądze i władzę ”.

Źródło: https://www.ninefornews.nl/reiner-fuellmich-over-neurenberg-2-over-2-tot-3-weken-gaan-grote-rechtszaken-van-start/

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale