28 obserwujących
563 notki
221k odsłon
256 odsłon

Psychoatak szczepionkowy TVP,TVN,POLSAT- Wyszczepić w skali świata odpowiednią liczbę osób

Wykop Skomentuj13

MOTTO 

"Szczepionko na covid, która gładzisz grzechy świata - zmiłuj się nad nami"


Proponuję włączyć TVN, TVP, POLSAT i otworzyć ONET. Bezustanny atak psychiczny o treści: cały świat zamarł w oczekiwaniu na szczepionkę. Czy starczy dla wszystkich? Pandemia się skończy, kiedy zostanie opracowana szczepionka na nią. Skończy się podróży naszej ziemskiej męka i światło zbawienia zaświta nad każdym wyszczepionym. TVN  dzisiaj nawet wyemitowała pochodzący sprzed kilku miesięcy godzinny dokument o tym, jak to świat czeka na szczepionkę. Pełna mobilizacja w obozie pluto-pandemian. 

Jesteśmy w fazie oczekiwania na zbawienie - media i wiadomości o szykowanej szczepionce są diabolicznym odpowiednikiem kazań św. Jana zapowiadających nadejście ZBAWCY.

Godna podziwu jest ta WSPÓLNOŚĆ WIARY wszystkich trzech nadawców.  Czy raczej - mówiąc ściślej - wspólny Nadnadawca poszczególnych emitentów. Na co dzień tak skłóceni - jeśli chodzi o interes świętych filantropów (imię ich niech będzie błogosławione) pieją zgodnym chórem, stacje telewizyjne i partie. Są to chwile jedyne w swoim rodzaju, gdyż ukazują skąd ludziom i mediom nad nami władającym - wyrastają nogi. A sam niewolniczy akt pokłaniania się Molochowi, trochę publicznie deprymujący i zawstydzający - przykrywają chłopcy wdzięcznie dyskusją o du.m.ie Maryni, z Wawy guanie w Gdyni i o norkach i kotach w workach.

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale