28 obserwujących
560 notek
220k odsłon
230 odsłon

Testy rządzące światem, wykrywające "der Schrott", czyli jak zrobić wieczny stan wyjątkowy

Wykop Skomentuj2"Der Schrott" to ZŁOM *), śmieci. Terminu tego używają m.in.  prof. dr hab. S.Bhakdi i prof. dr K.Reiss dla opisania manipulacji pandemicznej budowanej od kwietnia/maja i opartej w całości na mnożeniu z testów wyssanej liczby "chorych" (por. prof. dr hab. S.Bhakdi / prof. dr K.Reiss: wirusa już nie ma od maja, maska i dystans to bzdura...). 

Obecna histeria i jej budowanie w całości oparte są na wynikach testów oraz na manipulacji WERBALNEJ, w której na miejsce słów "osoba z pozytywnym wynikiem testu PCR lub testu serologicznego" (serologiczny jest jeszcze gorszy od genetycznego, gdyż reaguje na kilkadziesiąt wirusów, w tym na koronawirusy zwykłego, sezonowego przeziębienia i reaguje na ślady po minionych przeziębieniach - są na temat fikcyjności testów serologicznych dziesiątki prac a nawet oświadczeń przeróżnych rządowych instytucji ochrony zdrowia) 

podstawia się w całej globalnej machinie medialnej słowa "zarażony, zakażony" a w końcowym etapie MACHINACJI SŁOWNEJ wciska się słowo    C H O R Y.

W tym samym celu podpłaceni (jak w przypadku "ekspertów" od "pandemii" świńskiej grypy) eksperci wprowadzili do powszechnego użytku  termin "chorzy bezobjawowi". I w ten oto sposób "chorzy bezobjawowi" zmieniają się w "chorych na Covid-19", czyli w ludzi zaziębionych, zagrypionych mających zapalenia oskrzeli, płuc i podwyższoną temperaturę będących po fejkowych testach.  I PANDEMIA KWITNIE.

I tak oto mamy... aż po Armageddon - wieczny stan wyjątkowy. Grypa to choroba globalna i niezbywalna o objawach podobnych do c-19 w związku z tym "objawowców" (oraz ""zrodzonych z kontaktów z nimi "bezobjawowców zainfekowanych" kierowanych na kwarantanny) kwalifikowanych do fejk testów (dwojakiego typu) NIGDY NIE ZABRAKNIE. 

Teraz wszystkim rządzi zaklęcie globalnych gangsterów brzmiące  DOBOWA LICZBA ZAKAŻEŃ. I ona wystarczy do drugiego lockdownu i powrótu "obostrzeń". 

Macherzy byliby głupcami, gdyby dzisiejsza wersja fabrykacji pandemii nie uczyła się na błędach niezbyt dobrze poprowadzonego fałszerstwa PANDEMII ŚWIŃSKIEJ GRYPY. Udoskonalili swoje metody. Nie tak łatwo będzie się wywikłać... Zwłaszcza przy tak fejkowych i dywersyjnych władzach jakie mamy w Polsce.


Poniżej znakomity film, jeden z najlepszych w sieci, pokazujący w oparcie o dane naukowe

- zbędność (brak wpływu na cokolwiek, poza likwidacją klasy średniej)  lockdownu

- zbędność maseczek

- zbędność dystansu

- istotę manipulacji produkującej GLOBALNE POCZUCIE ZAGROŻENIA

- tożsamość przebiegu "pandemii" c-19 z normalnymi, sezonowymi przebiegami gryp i chorób grypopodobnych

- istotę manipulacji wynikami testów

- szykowanie medialnej "drugiej fali" mającej doprowadzić do wyszczepienia świata [ta faza właśnie się rozpoczęła, naganiaczem uczyniono Izrael]

- oparcie budowy histerii i rzekomej drugiej fali za testach reagujących na ZŁOM, na martwe, nieaktywne  szczątki kodu genetycznego wirusa. 


Film jest bez żadnych napisów. Poniżej opisuję jak dodać napisy angielskie a następnie automatycznie je przetłumaczyć. Film jest tak rewelacyjny, że każdy musi go obejrzeć. Są w nim też podane bardzo ważne linki, nazwiska uczonych, adresy stron internetowych prezentujących niesterowaną wiedzę o rzekomej pandemii.


Sposób przetłumaczenia filmu Youtube na polski: 

1. jeśli napisy w jakimś języku (angielski, niemiecki etc.) są już dodane do filmu to wtedy: 

Napisy --> Przetłumacz automatycznie --> [z listy wybieramy] Polski

2. jeśli film jest bez żadnych napisów, to najpierw musimy je dodać (zrobi to wbudowany w Youtube moduł rozpoznawania mowy) a następnie przetłumaczyć:

Ustawienia --> Napisy --> angielski (wygenerowane automatycznie) --> Napisy --> Przetłumacz automatycznie --> [z listy wybieramy] Polski


==========================


Sto lat, sto lat, pandemia trwa i trwa

Sto lat, sto lat, pandemia trwa i trwa

Jeszcze raz, jeszcze raz pandemia trwa i trwa

Pandemia trwa i trwa!


Niech ich testy cofejkowe

zawsze pozytywne,

zawsze pozytywne,

a w tym nowym, wspólnym życiu

lockdown niech nie zginie!

a w tym nowym, wspólnym życiu

lockdown niech nie zginie!!!! 

==============

PRZYPISY

*) złom - "Test PCR nie był przeznaczony do tego, do czego się go używa i nagle... cały świat stał się jego zakładnikiem! Test sygnalizuje nie obecność wirusa, lecz obecność cząstek kodu wirusa. Co z tego wynika? Jak wiadomo NIEAKTYWNE cząstki kodu genetycznego wirusa (różnych wirusów) mogą się do nas „przyczepiać”. Cząstki kodu genetycznego wirusa zalegają w nas ( jeśli mieliśmy przelotny i powierzchowny kontakt z kimś mogącym zakazić lub jeśli organizm nasz wytworzył jakiś czas temu przeciwciała) do... 3 miesięcy. Jest to tzw. złom (der Schrott), martwe, nieaktywne resztki cząstek kodu wirusa. Można by to porównać do tego, że analogicznie ok. 90% z nas nosi w sobie wirusa opryszczki nie wiedząc o tym, „bezobjawowo”. Z tą różnicą, że czym innym jest wirus jako całość, a czym innym „cząstki” jego kodu. Otóż testy PCR wykrywają martwe cząstki kodu wirusa. Jeśli nasz test PCR trafia na złom – daje wynik pozytywny. Dalej idzie – mój Boże ludzkiej głupoty – kwarantanna. A media podają rosnącą liczbę CHORYCH!", por. https://www.salon24.pl/u/wawel24/1076187,prof-dr-bhakdi-prof-dr-reiss-wirusa-juz-nie-ma-od-maja-maska-dystans-i-kwarantanna-to-idiotyzm

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale