50 obserwujących
848 notek
370k odsłon
  634   0

Najlepszy tekst o tym, czym jest nowy ustrój, który wprowadza plandemia

 • Już w latach 60. prof. Jean Meynaud, wybitny poltolog pisał: "Przypuśćmy, że w świecie, w którym motyw zysku staje się coraz bardziej nadrzędny (co już częściowo jest prawdą), władzom politycznym  nie udało się bacznie obserwować działań technologów, którym nie wszystkim leży na sercu interes publiczny. Ostatecznie efektem byłaby ledwie dostrzegalna ewolucja w kierunku reżimu, który byłby demokratyczny tylko z pozoru. Wybrani przedstawiciele [ludu] zostaliby pozbawieni istoty swej władzy… Zasada demokratyczna byłaby wówczas niczym innym jak „fasadą” [...], za którą prawdziwi przywódcy usprawiedliwialiby lub ukrywali swoją dominację". Napisał to ponad 50 lat temu. Dzisiaj jego przepowiednia nie tylko, że się sprawdziła, lecz przybrała tak horrendalne formy i szybkie tempo, że do końca nie zdajemy sobie sprawy w jakim systemie politycznym żyjemy, w jaki system wkraczamy. Kwestią ważną jest określenie nazwy, definicji i wyznaczników tego nowego ustroju. Jeśli nie pojmiemy, że oni już przeszli NA NOWĄ PŁASZCZYNĘ, to żaden nasz kontratak nie będzie możliwy.[przed przeczytaniem poniższego tekstu konieczne jest uważne przeczytanie tego tekstu: https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2020/12/09/prof-k-schwab-i-jego-wielki-faszystowski-reset-covid-19-jako-wehikul-faszyzmu/ ]


  MOTTO

  1. "Umiejętność WPŁYWU umożliwia technokratom uchwycenie  władzy nad politykami, którzy są bezpośrednio lub pośrednio wybierani przez ludzi po to, by za pomocą polityków przejąć kontrolę nad wszystkimi sprawami publicznymi. To pozwala technokratom kierować liniami działań, które przyjmują politycy i decyzjami, które podejmują". 

  [prof. Jean Meynaud]

  2. "To nie jest marksizm, socjalizm czy komunizm. To jest technokracja. Wszystko inne, co dzieje się wokół nas, jest przedstawieniem na bocznej scenie, które stanowi jedynie wygodną zasłonę dla tych, którzy są za kurtyną, którzy tworzą realny ruch i wstrząsają światem".

  "To jest inżynieria społeczna na największą skalę. To ogon, który macha psem. To czarodziej za zasłoną pociąga za dźwignie."

  "Okopawszy się w niewzruszonej strukturze władzy, technokraci zabijają teraz demokrację, wolną przedsiębiorczość i kapitalizm, aby wdrożyć ekonomiczny system technokracji znany jako zrównoważony rozwój lub zielona gospodarka. Jest to system gospodarczy oparty na zasobach, w przeciwieństwie do wolnego rynku podaży i popytu, system, gdzie zarówno produkcja, jak i konsumpcja są kontrolowane przez jeden podmiot - a mianowicie tych samych technokratów."

  "To, w jaki sposób Europejczycy mogliby dziś zrzucić technokrację, jest tajemnicą i pozornie niemożliwym wyczynem."

  [Patrick Wood]


    _____________________***_______________________

   Wielki Reset: Koniec takiego kapitalizmu jaki znamy


  „Odbudujmy z powrotem lepiej” (Building back better, BBB) oznacza technokrację i koniec liberalizmu i demokracji za jednym zamachem

  Sugerowanie, że nastąpiła nadmierna reakcja na pandemię koronawirusa, może być niedomówieniem stulecia. Iskra, która zrodziła się jako racjonalny strach przed chorobą, stała się ogniem powszechnej paniki, która szalała w instytucjach państwowych i cywilnych. Odkładając na bok spektakl wyborów w USA (a może ten konkretny przypadek), można śmiało powiedzieć, że demokracja już nie istnieje. Praworządność została zawieszona.

  „Stan zagrożenia” utrzymuje się na całym świecie i prawdopodobnie pozostanie na czas nieokreślony. Wszystko to zostało znormalizowane pod osłoną ogłoszonego nagłego wypadku medycznego i podobnie jak w przypadku niektórych współczesnych eksperymentów Milgrama, masy ustawiły się w szeregu. Każdy, kto odważy się choćby kwestionować nową normę – ciągłe odkażanie rąk, wszechobecny pomiar temperatury, dystans społeczny, śledzenie kontaktów – jest obecnie postrzegany jako zagrożenie dla społeczeństwa.

  Jeśli w pokoju jest słoń (oczywisty problem, o którym się nie mówi; wyr. idiom. -tłum.), to prawdopodobnie znaczy, że nie ma pandemii, o której można by mówić. Niezależnie od nadmiernej liczby zgłoszonych przypadków nie ma znaczącego wzrostu ogólnej liczby zgonów w porównaniu z normalnym sezonem grypowym. (autor prawdopodobnie nie uwzględnia zgonów z tytułu braku dostępu do opieki medycznej -tłum.)

  Covid-19 objawia się łagodną grypą u większości chorych na nią, chociaż u większości osób nie wykazuje żadnych objawów, rzadko dotyka dzieci, a według coraz większej liczby lekarzy można go skutecznie leczyć niedrogimi i łatwo dostępnymi środkami jak witaminy D, C i cynk.

  Więc co się dzieje na ziemi? Dlaczego ekrany z pleksiglasu pojawiają się przed każdym kasjerem i kasą? Dlaczego maseczki obowiązują a aplikacje śledzą? Dlaczego szkoły i firmy zostały zamknięte? Dlaczego gospodarka światowa została zatrzymana? Dlaczego ludzie są zamykani w swoich domach? Dlaczego osoby starsze umierają samotnie?

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale