47 obserwujących
769 notek
337k odsłon
  292   2

J.Kaczyński w przeddzień wprowadzenia paszportów covidowych

"Prof." N.Maliszewski (kiedyś bloger S24), przed chwilą w POLSAT, szef Centrum Analiz Strategicznych na pytanie, czy Polska wprowadzi PASZPORTY COVIDOWE i jakie jest stanowisko rządu: 

Analizy trwają, a wprowadzi Polska, PONIEWAŻ Unia wprowadzi, a analizy trwają nie CZY WPROWADZI, ale JAK WPROWADZI, zakres ograniczeń dla bezpaszportowców, czas trwania wprowadzenia paszportów etc. 

No i kto zaprzeczy, że Prezes to genialny strateg myślący 100 ruchów do przodu. Wyrolował wszystkich "patriotów"czołgających się przed nim na kolanach. Globalistyczna, banksterska prawica owinięta polską flagą - to jest to, co kocha każdy pis-Polak! Kocha strategicznie i genialnie jak emerytowany zbawca-oprawca narodu.

A to jeszcze nie jest ostatnie słowo duetu Jaro-Mati. Kolejne słowa zaszokują zapewne was jak nic w życiu.


pust wsiegda budiet JARO,

pust wsiegda budiet MATI

pust wsiegda budiet GLOBO,

pust wsiegda - TO ZDRADA!


No a teraz czekamy na homosovieticusów z PIS piszących hymny dziękczynne dla emerytowanego oprawcy i długie elaboraty-wygibasy udowadniające jak to paszporty są niezbędne i zbawcze. Nu, dalej rebiata! Start!! Po-szli! (można obstawiać, który wyrwie się pierwszy z notką błagodarną, ja mam 2 swoje typy :).

========================


Covid-19 jako "choroba-worek"

https://www.salon24.pl/u/wawel24/1125997,covid-19-jako-choroba-worek-analiza


Lubię to! Skomentuj26 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale