50 obserwujących
1074 notki
428k odsłon
  170   2

Zapalenie mięśnia sercowego groźniejsze niż COVID? (na 1 uratowane dziecko, 117 zabitych)

David Horowitz: "Zapalenie mięśnia sercowego groźniejsze niż COVID? (na 1 uratowane dziecko, 117 zabitych)"


Dokument FDA sugeruje, że zapalenie mięśnia sercowego po szczepionce Pfizera może być większym zagrożeniem niż COVID.

Poniższy artykuł został opublikowany 9 listopada 2021, a 19 listopada pojawił się artykuł na portalu MedRxiv, w którym autorzy donoszą, że boska ambrozja jest do wyrzucenia, bo nawet nie skraca czasu infekcji. Kwestią czasu będą następne takie doniesienia. W takiej sytuacji jedyne korzyści jakie można odnieść z zastrzyku to tylko efekty uboczne.

„Wprowadzenie: Nie wiadomo, w jakim stopniu osoby zaszczepione, które uległy zakażeniu SARS-CoV-2, przyczyniają się do transmisji. Podczas wybuchu epidemii SARS-CoV-2 w wariancie Delta wśród osób osadzonych w więzieniu federalnym o wysokim wskaźniku szczepień, ocenialiśmy markery wydalania wirusa u osób szczepionych i nieszczepionych.

Wyniki: Łącznie od 95 uczestników uzyskano 978 próbek, z których 78 (82%) było w pełni zaszczepionych, a 17 (18%) nie było. Nie stwierdzono istotnych różnic w czasie trwania infekcji na dodatni wynik RT-PCR u uczestników w pełni zaszczepionych (mediana: 13 dni) w porównaniu z tymi, którzy nie byli (mediana: 13 dni; p=0,50), ani na dodatni wynik hodowli (mediany: 5 dni i 5 dni; p=0,29). Wśród uczestników w pełni zaszczepionych, całkowity czas trwania dodatniej hodowli był krótszy u biorców szczepionki Moderna w porównaniu z klientami szczepionki Pfizer (p=0,048) lub Janssen (p=0,003).

Wnioski: W związku z dalszym rozwojem wiedzy w tym obszarze klinicyści i lekarze zajmujący się zdrowiem publicznym powinni uważać, że osoby zaszczepione, które uległy zakażeniu SARS-CoV-2, nie są mniej zakaźne niż osoby nieszczepione. Wyniki te są niezwykle ważne, szczególnie w warunkach zgromadzeń, gdzie transmisja wirusa może prowadzić do dużych epidemii.” – Transmission potential of vaccinated and unvaccinated persons infected with the SARS-CoV-2 Delta variant in a federal prison, July—August 2021 https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.11.12.21265796v1.full-text

 

Oni już nawet nie próbują nas przekonać. Obecnie używają brutalnej siły, aby zmusić nas do COVID-owego faszyzmu, w tym do przymusowych szczepień, więc nie muszą nawet ukrywać swoich nieprawdziwych informacji.

 

Dokument FDA sugeruje, że zapalenie mięśnia sercowego po szczepionce Pfizera może być większym zagrożeniem niż COVID.

 

W dokumencie informacyjnym FDA na temat szczepionki firmy Pfizer, przygotowanym na spotkanie, które odbyło się 25 października, przyznali się do tego, że nawet zgodnie z niezweryfikowanymi i wprowadzającymi w błąd wyliczeniami koncernu istnieje scenariusz, w którym liczba hospitalizacji dzieci z powodu zapalenia mięśnia sercowego – tylko jednego z wielu efektów ubocznych – byłaby większa niż w przypadku COVIDu.

Dokument FDA sugeruje, że zapalenie mięśnia sercowego po szczepionce Pfizera może być większym zagrożeniem niż C19

W scenariuszu 3 (najniższa zapadalność) model przewiduje więcej dodatkowych hospitalizacji z powodu zapalenia mięśnia sercowego/zapalenia osierdzia związanego ze szczepionką w porównaniu z hospitalizacjami spowodowanymi zakażeniem COVID-19 u mężczyzn i u obu płci łącznie – stwierdza Pfizer na 33-ciej stronie tego dokumentu [Vaccines and Related Biological Products Advisory Committee Meeting  October 26, 2021 – EUA amendment request for Pfizer-BioNTech COVID-19 Vaccine for usein children 5 through 11 years of age]

Jak może istnieć jakikolwiek wszechświat, w którym zatwierdzilibyśmy szczepionkę, a tym bardziej promowali i wymuszali przyjęcie jej w wielu miejscach, kiedy istnieje możliwość spowodowania nią większej szkody w porównaniu do odniesionych korzyści, kiedy szkoda jest spowodowana przez człowieka, a wirus jest pozostawiony przypadkowi? Bardzo dobrze wiedzą, że to zatwierdzenie doprowadzi w końcu do wydawania łagodnych i ostrych nakazów, których wydawanie zaczęło się  już w kalifornijskich szkołach.

Dokument kończy się wyrażeniem tej samej bezdusznej postawy wobec osób zgłaszających swoje obawy, jak wobec wszystkich ich interwencji od pierwszego dnia. Jednakże, biorąc pod uwagę różne konsekwencje kliniczne hospitalizacji z powodu COVID-19 w porównaniu z hospitalizacją z powodu zapalenia mięśnia sercowego/zapalenia osierdzia związanego ze szczepionką, a także korzyści związanych z zapobieganiem wystąpienia przypadków COVID-19, które nie są hospitalizowane, u których występuje znaczne ryzyko powikłań, ogólne korzyści płynące ze szczepionki mogą nadal przewyższać ryzyko w tym scenariuszu o najniższej zachorowalności”.

Innymi słowy, z pewnością, nie mamy pojęcia, co się stanie, ale zawsze lepiej jest błądzić po stronie wpychania tego dzieciom, które mają ponad 99,9% szans na wyzdrowienie.

WSKAŹNIK PRZEŻYCIA INFEKCJI COVID

Ponadto, istnieje kilka oczywistych czynników, które pokazują wyraźnie, jak sami zresztą przyznali, że  zagrożenie płynące ze szczepionek jest większe od korzyści, jakie za sobą niosą:

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale