50 obserwujących
1074 notki
428k odsłon
  72   1

"bo to jest zbrodnia..."

[komentarz z sieci...]

xamool xamool• 21. sty 2022

Niedowiarkom powiem tak. Jestem ofiarą teleporady, wszyscy dokoła wmawiaja nam że zabija jedyny znany dzis ludzkości wirus, to jest gówno prawda. Miałem wirusa to fakt, ale do stanu w ktorym trafilem do szpitala doprowadzila mnie telemedycyna. Gdyby lekarz zechcial mnie przyjac w gabinecie i osłuchać płuca wyleczyłbym się antybiotykiem w domu tymczasem fakty sa takie że "leczył" mnie na zapalenie oskrzeli gdy miałem juz zajete 75% płuc i w stanie cięzkim trafiłem do szpitala. Razem ze mna w tym szpitalu leżały inne ofiary teleporad ludzie którzy umierali na moich oczach na zbyt późno zdiagnozowane i nie leczone zapelenie płuc .... to jest chore. Dlaczego nikt nie widzi tego co robią lekarze ? Lekarze zamkneli przed ludzmi chorymi gabinety. Nie ma sposobu umowienia sie na wizyte stacjonarną jeśli ma się gorączkę, jakiekolwiek objawy infekcji, po prostu nie ma takiej opcji. Pytam się ,jak lekarz może osłuchać płuca pacjenta przez telefon ?????

Zabijają skutki teleporad a nie wirus.

Otwórzcie przed ludzmi chorymi swoje gabinety a szpitale covidowe opustoszeją. Zapalenie płuc to jest choroba w pełni uleczalna od dziesiątek lat ale musi być odpoweidnio wczesnie zdiagnozowana i leczona. Niestety smutne fakty sa takie ze komus chyba bardzo zalezy na tym aby ludzie umierali na te pospolitą chorobę i straszeniu calego spoleczenstwa.

Gdyby to były konwencjonalne czasy przed 2020 i byłby sezon grypowy co waszym zdaniem dzialoby sie gdyby lekarze zamkneli przed ludzmi swoje gabinety ? Mielibysmy pandemie skutków braku diagnostyki i leczenia. Ludzie tez by umierali na zapelenie płuc. Na moich oczach umarły dwie osoby, ludzie którzy mogliby żyć gdyby nie to że odmówiono im diagnostyki na odpowiednio wczesnym etapie choroby.

Mam nadzeje ze nadejda czasy w ktorych będzie możliwe osądzenie zarówno osób odpowiedzialnych administracyjnie za to że pozwolono na zamknięcie gabinetów lekarskich przed ludzmi chorymi jak i lekarzy którzy to robią w prywatnych placówkach, bo to jest zbrodnia. Odmawianie ludziom chorym pomocy. Teleporada to nie jest leczenie. Smutna prawda jest taka że prywatne kliniki i praktyki maksymalizuja dzis zyski na teleporadach ktore trwaja 3-4 minuty kosztem życia i zdrowia ludzi.

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale