50 obserwujących
1074 notki
428k odsłon
  55   0

Rachela Wallensky (CDC): NIGDY nie będziesz w pełni zaszczepiony

image

Ilustracja. Delikwent, który JEST NA BIEŻĄCO (tzn. BIEGNIE w siną dal...)


CDC „Zmienia swój język” w kwestii statusu szczepień

W przyszłości ludzie będą potrzebować regularnych dopalaczy, aby być „na bieżąco” i nie będą już używać terminu „w pełni zaszczepieni”.


"Dr Rochelle Wallensky*), dyrektor Amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób, powiedziała w piątek mediom, że CDC zamierza „zmienić język” w sprawie szczepionek Covid19.

Przemawiając na briefingu prasowym, dr Wallensky miała bardzo jasną wiadomość:


"A to, nad czym naprawdę pracujemy, to zmienić język , aby upewnić się, że wszyscy są na bieżąco ze swoimi szczepionkami na COVID-19 na podstawie daty otrzymania ostatniej szczepionki. Co ważne, w tej chwili zmieniamy nasz język . Naprawdę chcemy mieć pewność, że ludzie są na bieżąco . Oznacza to, że jeśli niedawno otrzymałeś drugą dawkę, nie kwalifikujesz się do otrzymania dawki przypominającej, jesteś na bieżąco . Jeśli kwalifikujesz się do boostera, a go nie otrzymałeś, nie jesteś na bieżąco i musisz zdobyć booster, aby być na bieżąco."


(Pełną odprawę można obejrzeć tutaj .)

Jest całkiem jasne, że w notatce podkreślono „powiedzmy „na bieżąco”, a nie „w pełni zaszczepione” . Co to właściwie oznacza?

Cóż, to powinno być jasne, oznacza to, że ludzie, którzy byli „w pełni zaszczepieni”, wkrótce „przestaną być w pełni zaszczepieni”.

(Uwaga na marginesie, ale czy możemy poświęcić chwilę, aby docenić termin “pivot the language”? To jest jakaś przyjemna nowomowa, piękna.)

Użycie terminu „bieżące” w miejsce „w pełni zaszczepione” jest również celowo spreparowanym językiem politycznym, zmieniającym twardą i szybką rzeczywistość w ciągle rozszerzające się kontinuum. Normalizacja otwartego charakteru nowych „szczepień”.

Ostrzegaliśmy, że tak się stanie, NIGDY nie będziesz w pełni zaszczepiony .

Dobrą wiadomością jest to, że może to być punkt przełomowy dla wielu ludzi, którzy do tej pory żyli spokojnie, a jeśli w to wątpisz, po prostu spójrz, jak zdenerwowana jest Wallensky, mówiąc to, i posłuchaj, ile kłopotów zamierza uniknąć wyrażeniem „nie w pełni zaszczepieni”.

Ona to już wie, że to zrazi wielu ludzi. Możliwe, że nasza strona dzięki temu zyska jakieś znaczące posiłki."


Autor: Kit Knightly


Przypis

*) Rochelle Wallensky to bardzo pobożna osoba, wraz z mężem jest członkinią pierwszej w Nowym Jorku kongregacji judaizmu reformowanego, Congregation Emanu-El of New York, największej na świecie synagogi judaizmu reformowanego. Jako osoba pobożna zapewne będzie się modliła za nas, byśmy nie musieli przyjmować iniekcji preparatem częściej niż 40 dni (tyle, ile Mojżesz prowadził swój lud przez pustynię).

image

Źródło: https://off-guardian.org/2022/01/25/cdc-pivoting-its-language-on-vaccination-status/

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale