53 obserwujących
1121 notek
439k odsłon
  262   2

Logika systemu, rozpisane role i milczenie wiernych owiec

Logika systemu, rozpisane role i milczenie wiernych owiec [vox populi, komentarze z sieci]

1. 

"Od dość długiego czasu funkcjonuje teza, że w Magdalence Kaczyńscy wylosowali rolę patriotów żeby kontrolować patriotyczną część Polaków. Odrzucając tę tezę, rzeczywiście trudno się nie dziwić poczynaniom obecnego zarządu Polski. Natomiast akceptując ją, poczynania przeszłe, obecne i przyszłe tej ekipy mają sens, niestety, ze szkodą dla Polski i Polaków. Kaczyński to taki bolek2, Morawiecki to ryży folksdojcz2, niestety, obaj trochę inteligentniejsi od oryginałów a przez to bardziej niebezpieczni. Centrala, widząc, że “europejskość” i otwarty antypolonizm ryżego się zużył, przestawiła wajchę na patriotyzm i wstawiła pis, no i mamy to co mamy, a obawiam się, że to nie jest jeszcze koniec…"

2. 

 "Tak, słyszałam o tej tezie. Prawda dotarła do mnie dość późno, bo jeszcze w 1 kadencji umiarkowanie popierałam PiS w tym co robi. Trochę przed pandemią stwierdziłam, że coś jest nie tak, bo zauważyłam że tworzą prawo pod korporacje, wbrew interesom i zdrowiu ludzi. A pandemia już całkiem obnażyła dla mnie cały ten układ i wszystkie puzzle zaczęły mi się ładnie układać. Na scenie politycznej, nie tylko w Polsce, stworzone zostały sztuczne podziały by zajmować ludzi ciągłymi przepychankami a tak naprawdę wszyscy oni są po jednych pieniądzach. Teraz obrali kurs na komunę 2.0, bo najwięksi finansowi gracze stwierdzili, że tak im się będzie najbardziej opłacać, a nas mamią iluzją demokracji. Bardzo polecam to nagranie https://www.youtube.com/watch?v=NkvYxVrsvzM"

3.

"Cały system gnojenia ludzi z ostatniego 2 i pół już roku, oparty był na selekcji “chorych” i zdrowych przez test, który oficjalnie nigdy nie służył do diagnostyki a ilość tak zwanych cykli odcięcia czyli CT, była ustawiona w taki sposób by niemal każdemu wyszedł pozytyw. Fałszywy w większości przypadków. Na tym budowano grozę “pandemii”, paski telewizyjne i uzasadniano blokady lasów i kneblowanie ludzi maskami. Które nota bene, nigdy nie służyły do ochrony przed wirusami. Wszystko miało stworzyć podatny grunt do przyjęcia toksyny zwanej szczepionką, roztwór mRNA kodujący białko kolca, który jak się okazało nie hamował zakażeń, nie hamował zachorowań i nie hamuje teraz zgonów na C19, w najbardziej “wyszczepionych” społeczeństwach. Mam na myśli taką np. Nową Zelandię, gdzie 95% ludzi powyżej 12 r.ż. przyjęło ten eliksir a teraz notują rekordy zgonów na Covid największe od samego początku tej hucpy.

Zablokowali gospodarkę na 2 lata, spowodowali plajty, samobójstwa, urazy psychiczne, dług zdrowotny, 200 tys. poszło do piachu bo miało pecha mieć inną niż najmodniejsza w sezonie, chorobę. Umierali z zawałem, wylewem, w karetkach na podjazdach, w domach, czekając na wynik testu z d*py na chorobę o śmiertelności grypy.

Prawo i sprawiedliwość pod ich rządami przestało istnieć a firmuje to wszystko ten mały człowiek. Ignorancja czy podłość, nie wiem co bardziej. Ale efekty są i będą katastrofalne."

4.

"Zaraza to przekręt stulecia, ślepy by to zauważyl, przeciez jeszcze w lutym Niedzielski straszyl nadciagajaca kolejna fala i cos bredzil o kolejnych lockdawnach i nagle wyskoczyla Ukraina i o dziwo Polacy zaczeli blyskawicznie zdrowieć, co sie stalo nigdy sie nie dowiemy, ale zaczela sie wojna ktora pozmieniala plany zarzadcow tego grajdola, a nasze pajacyki, jak straszyli pomorem to nagle zmienili tonacje i jakby zapomnieli co mowili przed miesiacem, ciekawy jestem kto naprawde tym bajzlem steruje , bo ze Biden czy jakis Makron to nie wierze, a Kaczorek zarabiscie wykladal w tej szmacie zaciagnietej pod oczy."

5..

"Lekarze którzy mówią o systemowym morderstwie 200.000 Polaków, mają kłopoty.

https://ordomedicus.org/kto-ma-krew-na-rekach-prof-n-med-grzegorz-raczak-o-200-tys-nadmiarowych-zgonow/"

6.

"Póki są ludzie, którzy wierzą w hagadę Kaczyńskiego, to ta taktyka będzie skuteczna. Widocznie 230 tysięcy nadmiarowych zgonów to jeszcze za mało. Widocznie podwojenie ceny paliw nie powoduje jeszcze utraty poparcia. Oznacza to, że wierny elektorat czeka jeszcze na coś bardziej hardcorowego np. przeżycie zimy przy wyłączonym ogrzewaniu i defiladę ruskich batalionów ulicami Warszawy."

7.

"Póki są ludzie, którzy wierzą w hagadę Kaczyńskiego…

https://www.youtube.com/shorts/tR9gq7UMgVY"

= = = = = = = = = = = = = = = = 


ANEKSLubię to! Skomentuj25 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale