53 obserwujących
1121 notek
439k odsłon
  682   3

Dr Naomi Wolf o “poufnym raporcie” firmy Pfizer


Przykro mi, ale mamy do czynienia z ludobójstwem – dr Naomi Wolf o “poufnym raporcie” firmy Pfizer

Przykro mi, ale mamy do czynienia z ludobójstwem - dr Naomi Wolf o

Przez kilka tygodni milczałam. Proszę mi wybaczyć.

Prawda jest taka: zaniemówiłam – lub literacki odpowiednik tego – ponieważ ostatnio miałem nie do pozazdroszczenia zadanie ogłoszenia światu, że rzeczywiście trwa ludobójstwo – lub to, co nazwałam, niezdarnie, ale pilnie, “wymieraniem dzieci”.

Wolontariusze badacze dokumentów Pfizera z WarRoom/DailyClout, grupa 3000 wysoko wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek, biostatystyków, śledczych zajmujących się oszustwami medycznymi, klinicystów laboratoryjnych i naukowców badawczych, sporządzała raport za raportem, jak być może wiecie, aby powiedzieć światu, co znajduje się w [dotychczas udostępnionych] 55 tysiącach wewnętrznych dokumentów firmy Pfizer, co do których FDA zwróciło się do sądy, aby ich ujawnienie zajęło 75 lat.

Na mocy nakazu sądowego dokumenty te zostały siłą ujawnione w szybszym tempie. Nasi eksperci służą ludzkości, czytając te dokumenty i wyjaśniając je w prosty sposób. Wszystkie raporty wolontariuszy można znaleźć na DailyClout.io.

Dr Naomi Wolf o “poufnym raporcie” firmy Pfizer

Ujawnione kłamstwa są porażające.

Wolontariusze WarRoom/DailyClout potwierdzili:

że Pfizer (a tym samym FDA) wiedział do grudnia 2020 roku, że szczepionki mRNA nie działają – że ich skuteczność “spadła” i że były to “szczepionki nieudane”. Jednym z efektów ubocznych szczepienia, o którym wiedziano już miesiąc po masowym wprowadzeniu szczepionki w 2020 roku, był “COVID”.

[zob. Albert Bourla o tym, dlaczego technologia mRNA była sprzeczna z intuicją, jeśli chodzi o produkcję skutecznej szczepionki]

Pfizer wiedział w maju 2021 roku, że 35 nieletnich miało uszkodzone serca w tydzień po wstrzyknięciu ich eksperymentalnej terapii genowej opartej na technologii mRNA – ale FDA i tak miesiąc później wydała zezwolenie na zastosowanie w sytuacjach nadzwyczajnych [Emergency Use Authorization – EUA] dla nastolatków, a rodzice nie otrzymali komunikatu prasowego od rządu USA o uszkodzeniach serca aż do sierpnia 2021 roku, po zaszczepieniu tysięcy nastolatków. [Zobacz tu]

Pfizer (a tym samym FDA; na wielu dokumentach widnieje napis “FDA: POUFNE” w dolnej części kartek) wiedział, że wbrew zapewnieniom wysoko opłacanych rzeczników i przekupionych lekarzy, nanocząsteczki mRNA, białko kolcowe i lipidy nie pozostały w miejscu wstrzyknięcia, ale w ciągu 48 godzin przedostały się do krwiobiegu, a stamtąd do wątroby, śledziony, nadnerczy, węzłów chłonnych i – jeśli jesteś kobietą – do jajników. [Zobacz tu]

Firma Pfizer (a tym samym FDA) wiedziała, że szczepionka Moderna zawierała 100 mcg mRNA, nanocząsteczek lipidowych i białka kolcowego, co stanowiło ponad trzykrotność 30 mcg dawki dla dorosłych firmy Pfizer; wewnętrzne dokumenty firmy wskazują na wyższy odsetek zdarzeń niepożądanych przy dawce 100 mcg, więc zaprzestano eksperymentów z tą dawką ze względu na jej “reaktogenność” – słowa firmy Pfizer – ale nikt nie poinformował o tym milionów Amerykanów, którzy otrzymali pierwszą i drugą dawkę szczepionki [tzn. eksperymentalnej terapii genowej] Moderna w dawce 100 mcg oraz dawki przypominające.

Moderna trafiła na problemy związane z bezpieczeństwem mRNA [2017]
Przekręty w badaniach klinicznych “szczepionek” na Covid firmy Pfizer-BioNTech – Canadian Covid Care Alliance

Firma Pfizer wypaczyła uczestników badań w taki sposób, że prawie trzy czwarte z nich stanowiły kobiety – płeć mniej podatna na uszkodzenia serca. Firma Pfizer utraciła zapisy dotyczące losów setek uczestników badań.

W wewnętrznych testach wystąpiło ponad 42.000 zdarzeń niepożądanych, a ponad 1200 osób zmarło. Cztery z tych osób zmarły w dniu, w którym otrzymały zastrzyki.

Zdarzenia niepożądane wymienione w wewnętrznych dokumentach firmy Pfizer są zupełnie inne niż te, które podano na stronie internetowej CDC lub ogłoszono poprzez skorumpowanych lekarzy, organizacje medyczne i szpitale. Obejmują one ogromne kolumny bólów stawów, mięśni (mialgia), liczne efekty neurologiczne, w tym stwardnienie rozsiane, zespół Guillain Barre’a i porażenie Bella, encefalię, każdą możliwą postać zakrzepów krwi, małopłytkowość na dużą skalę, udary, krwotoki i wiele rodzajów pęknięć błon w całym ciele człowieka.

Efekty uboczne, o których wiedziała firma Pfizer i FDA, ale nie Ty, obejmują problemy z pęcherzami, wysypki, półpasiec i stany opryszczkowe (w istocie szereg stanów pęcherzowych dziwnie zapowiadających objawy ospy małpiej).

[zob. Stabilizowanie kodu – mRNA i receptory Toll-podobne – dr Mike Williams
Glikol polietylenowy [PEG] w szczepionkach]

Z wewnętrznych dokumentów wynika, że firma Pfizer (a tym samym FDA) wiedziała, że czerwone pręgi lub pokrzywka były częstą reakcją na glikol polietylenowy [PEG], alergen ropopochodny zawarty w składnikach szczepionki – alergen, którego z pewnością nie należy spożywać. W rzeczywistości PEG jest alergenem tak silnym, że wiele osób może doznać wstrząsu anafilaktycznego w przypadku kontaktu z nim. Jednak osoby uczulone na PEG nie zostały odsunięte od szczepionek, ani nawet nie były uważnie obserwowane przez swoich lekarzy z EpiPenem w ręku. Pozostawiono je same sobie.

Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale