56 obserwujących
1225 notek
461k odsłon
  163   1

Dr Sucharit Bhakdi (29.10.22r.) - "pandemia to wielka, kryminalna mistyfikacja"

 

Światowej sławy mikrobiolog i wirusolog profesor Sucharit Bhakdi zdobył wiele nagród medycznych i naukowych oraz ma na swoim koncie ponad 300 recenzowanych artykułów naukowych. Dr Bhakdi był jednym z pierwszych czołowych lekarzy na świecie, który ostrzegał przed śmiercionośnymi i wyniszczającymi skutkami szczepionki przeciw C19. I miał rację.

−∗−

Tłumaczenie artykułu z serwisu USA WatchDog omawiającego wywiad z dr Sucharitem Bhakdi na temat skutków szczepień przeciw covid19. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

[O swojej drodze naukowej kariery mówi sam dr Bhakdi tak: "- Jestem lekarzem, lekarzem specjalistą od mikrobiologii i epidemiologiem zakażeń. Habilitowałem się w immunologii i w mikrobiologii, oraz byłem przez 22 lata Dyrektorem Instytutu Mikrobiologii i Higieny Klinicznej na uniwersytecie w Moguncji , którym zarządzałem do czasu przejścia na emeryturę w roku 2012.

- To wykształcił Pan pewnie w swojej długiej karierze zawodowej też wielu medyków 

- Tak, szacunkowo około 12 do 15 tysięcy. Pracowałem też w wielu dyscyplinach nauki o zakażeniach. W bakteriologii, immunologii, a także wirusologii i w parazytologii. Gdyż nauka o zakażeniach jest dosyć obszerna. To pojęcie szerokie jak gospodarka, ale nie jednej firmy, czy korporacji, ale jako samodzielna dziedzina nauki. Ponieważ dziedzina jest nadrzędna, jest tak, że epidemiolog zakażeń musi się też znać na infekcjach wirusowych, gdyż mamy pacjentów, lub ja miałem chorych, u których na początku nie było wiadomo, czy to jest infekcja wirusowa, bakteryjna, czy może zakażenie pasożytami? I to zależało od nas, ustalić diagnozę i zaproponować terapię. Tak, to była moja profesja. (przyp. mój, wawel24)]

Prof. Dr. med. Sucharit Bhakdi ist Facharzt für Mikrobiologie und Infektionsepidemiologie. Er leitete das Institut für Medizinische Mikrobiologie und Hygiene der Johannes-Gutenberg-Universität Mainz 22 Jahre lang und war in der Patientenversorgung, Forschung und Lehre tätig. Er hat über 300 wissenschaftliche Arbeiten auf den Gebieten der Immunologie, Bakteriologie, Virologie und Herz-Kreislauferkrankungen veröffentlicht. Neben zahlreichen Preisen wurde ihm der Verdienstorden des Landes Rheinland-Pfalz verliehen.

_____________***_____________

 

Szczepionka przeciw c19 niszczy serca i mózgi miliardów ludzi – dr Sucharit Bhakdi

Światowej sławy mikrobiolog i wirusolog profesor Sucharit Bhakdi zdobył wiele nagród medycznych i naukowych oraz ma na swoim koncie ponad 300 recenzowanych artykułów naukowych. Dr Bhakdi był jednym z pierwszych czołowych lekarzy na świecie, który ostrzegał przed śmiercionośnymi i wyniszczającymi skutkami szczepionki przeciw C19. I miał rację.

Dr Bhakdi mówi, że istnieją dowody na to, że jeśli preparat dotrze do serca lub mózgu, nastąpią nieodwracalne zniszczenia. Dr Bhakdi omawia pewną sekcję zwłok, która to wykazała i wyjaśnia: „W wielu częściach mózgu zmarłego mężczyzny lekarz znalazł to samo(…) Znalazł te przeklęte białka kolczaste w najmniejszych naczyniach włosowatych mózgu(…) Nie ma [możliwości] naprawy, ponieważ lekarz stwierdził, że te małe naczynia zostały zaatakowane przez układ odpornościowy i zniszczone. Ten biedak zmarł, ponieważ umierały jego komórki mózgowe(…) U tego pacjenta, który zmarł(…) miało to postać wieloogniskową, czyli w wielu różnych miejscach, martwicze zapalenie mózgu(…) Miał typowe rzeczy obserwowane teraz u ludzi po szczepieniu. Tracą swoją osobowość. Tracą rozum. Tracą zdolność myślenia. Stają się obłąkani. Nie słyszą. Nie mogą mówić. Nie widzą. Nie są już ludźmi, którymi byli. Są zniszczonymi istotami ludzkimi. Ich mózgi są zniszczone.

Lekarz znalazł coś tak strasznego, że musiał to od razu nagłośnić. Zostało to opublikowane 1 października 2022r. w «Vaccine», wiodącym czasopiśmie naukowym. Artykuł jest recenzowany [peer reviewed] i został od razu zaakceptowany(…) Może go przeczytać każdy. Usilnie proszę, abyście sami to przeczytali. Lekarz przeprowadzający autopsję stwierdził, że oprócz tych strasznych rzeczy dziejących się z mózgiem, to samo działo się w sercu. W sercu tego samego pacjenta. Widział, jak te same przeklęte demony stworzyły białka kolczaste. Oznacza to, że gen, który sprawcy wstrzyknęli miliardom ludzi dociera do naczyń w mózgu i sercu. Zabijają ludzi. Zabijają ludzi w najstraszniejszy, przerażający i dręczący sposób”.

„Dr Ryan Cole, dr Mike Yeadon i ja zawsze mówimy jednym głosem. Należy mieć na uwadze, że nie znaliśmy się, dopóki nie pojawił się Covid, a jest przecież wielu innych. Nie są głupi, a są wspaniałymi i inteligentnymi ludźmi, a jeśli wszyscy mówią to samo, to trzeba się zastanowić czy aby nie mamy racji. Jeśli mamy rację – a nie tylko ja to mówię, ja jestem jednym z tysięcy, a te tysiące mogą mieć rację – zabijasz siebie, swoje dzieci i swoich bliskich. Dlaczego to robisz? Dlaczego?”

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale