Blog
wprost
keraj
keraj Po prostu ciezko pracuje
0 obserwujących 204 notki 94142 odsłony
keraj, 12 października 2018 r.

Sądy apelacyjne idą na ustawkę e środowiskami narodowymi

398 6 0 A A A

Sady apelacyjne idą na ustawkę ze środowiskami narodowymi chcąc doprowadzić do zamieszek.

To co czynią ostatnio Sady Apelacyjne to nic innego jak próba wpychania policji w niebezpieczne, dla życia i zdrowia policjantów oraz obywateli naszego kraju, wydarzenia.

Każdy zdrowo myślący człowiek zauważa niebezpieczeństwo starcia się dwóch ideowo przeciwstawnych sobie ugrupowań w czasie gdy istnieje drastyczny konflikt polityczny wywoływany od blisko 3 lat przez środowiska liberalno lewackie.

Jeżeli dojdzie, nie daj Boże, do zamieszek w których mniej lub bardziej poturbowanych ofiar będzie musiało być hospitalizowanych a straty materialne będą duże, to cała odpowiedzialność spada na sędziego, który podjął decyzję o uchyleniu decyzji Prezydenta Lublina.

Mam apel do policji. Nie dajcie się sprowokować lewakom którzy za ruble i euro ( dawne marki ) próbują od wyborów w 2015 r w Naszym kraju doprowadzić do totalnej anarchii.

Sędziowie to nie święte krowy, których nie można postawić przed sądem. Winni ewentualnych zamieszek odpowiedzą prędzej czy później przed polskim wymiarem sprawiedliwości.

Nie czarujmy się, na sędziach spoczywa większa odpowiedzialność za swoje decyzje aniżeli na szarym obywatelu. Za tą odpowiedzialność sedzia otrzymuje o wiele wyższe od przeciętnego Polaka wynagrodzenie.

Za własne błędne decyzje płaci kazdy z nas. W przypadku sędziego ta zapłata winna być wielokrotnością jego wynagrodzenia oraz zakazem wykonywania tak odpowiedzialnego zawodu.

Skończmy z separatystami w togach sędziowskich i adwokackich raz na zawsze. Takim sądowym decyzjom, wydawanym na polityczne zlecenia powiedzmy stanowcze STOP.

Opublikowano: 12.10.2018 13:06.
Autor: keraj
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem człowiekiem, który świat widzi takim jakim jest

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @logistyk Puk, Puk ! Tu rozum wpuść mnie do swojego mózgu bo widzę pustkę. Pustkę widzę
  • Piękny gest Pana Prezydenta. Tak na marginesie to Wałęsa pokazał, że nie ma w sobie krzty...
  • @40mlnłapówkiKNF To i tak jest kilkadziesiąt razy mniej jak ukradła tak kochana przez Ciebie...

Tematy w dziale Społeczeństwo