wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
6 obserwujących
271 notek
128k odsłon
260 odsłon

Psychiatrzy pilnie potrzebni.

Keraj
Keraj
Wykop Skomentuj5

Psychiatrzy pilnie potrzebni.

Wydawać by się mogło, że po wyborach parlamentarnych, chociażby na symboliczne 100 dni, da się partii, która wygrała wybory do Sejmu RP, dotrwać w spokoju chociażby do formalnego utworzenia nowego rządu. 

Tym czasem mamy powtórkę z roku 2015 i to pomimo ewidentnych pozytywnych dla społeczeństwa i kraju dokonań w poprzedniej kadencji obozu zjednoczonej prawicy. Bezpardonowy atak na ugrupowania prawicowe tworzące nowy rząd trwa w najlepsze.

Opozycja totalna zakłamując, w swoim stylu, rzeczywistość nie chce dopuścić myśli, ze przegrała kolejne wybory i to w stylu godnym pożałowania.

Pisząc o totalnej opozycji mam na myśli PO, Nowoczesną i PSL.

Te partie mają swój udział w powrocie do Polskiego Parlamentu demonów przeszłości, aparatczyków z dawnej PZPR wraz z gejowskim imperium Biedronia czy zielonych oszołomów.

Zadaję sobie proste pytanie na które powinien odpowiedzieć tez sobie Schetyna. Po co mu była wprzódy Koalicja Europejska a teraz KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Patrząc na nazwiska w obecnej KO wychodzi mi na to, że z dawnej PO w sejmie pozostało niespełna 100 posłów.

Panowie i Panie podważający wynik wyborów do SEJMU RP. Prawo i Sprawiedliwość skutkiem decyzji Polaków w dniu 13 października br. uzyskało 51,09 % mandatów w bieżącej kadencji Sejmu. ( 235 posłów )

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI łącznie otrzymali 29,13% mandatów ( 134 posłów )

Ta prosta wyliczanka wyraźnie pokazuje jak ogromną przewagę ma obecnie Prawo I Sprawiedliwość nad Koalicja Schetyny. To jest ponad 70 % mandatów poselskich więcej od ugrupowania Grzegorza Wielkiego Nieudolnego

Ta wiadomość winna trafić do mózgów wszystkich liderów obecnej opozycji. Powinien też trafić do nich przekaz wyborców, którzy dali Prawu i Sprawiedliwości kredyt zaufania na kolejne cztery lata rządzenia naszym krajem.

Schetyna podzielił Polaków jak nikt dotąd. Podjął się próby odsunięcia PIS-u od władzy za wszelką cenę nie licząc się z ujemnymi konsekwencjami swojej decyzji dla środowiska z którego się wywodzi.

Schetyna w dalszym ciągu chce uchodzić za przywódce totalnej opozycji nie przyjmując do siebie faktu, ze przegrał tą walkę o władzę sromotnie. Polityka takich błędów nie wybacza.

Mam cichą nadzieję, że skutkiem dalszych działań Schetyny będzie tak głęboki podział w PO-KO, że to co dzisiaj nazywa polityczna korupcją stanie się chlebem powszednim w obecnym Parlamencie .

Wbrew szumnym zapowiedziom tzw. Sądów Ludowych nad posłami zmieniającymi barwy partyjne to właśnie z koalicji Schetyny odejdzie najwięcej posłów. Pytanie tylko ku czemu zmierzać będą.

Dla tych, którzy będą na kanwie mojej notki sugerować, że PIS przegrał wybory do Senatu informacja następująca. PIS w wyborach do Senatu uzyskał 48% mandatów senackich ( 48 senatorów ) natomiast druga w tym wyścigu Koalicja Schetyny uzyskała 43% mandatów senackich ( 43 senatorów )

Jeżeli nawet tak uproszczony rachunek nie trafia do totalnej opozycji to mój tytułowy apel nabiera pełnego wymiaru w swoim brzmieniu.

ZAPRASZAMY NA MAZURY - DOMKI LETNISKOWE NA MAZURACH


Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka