wrednypostepowiec
Jestem podły, wredny, chamski i takie tam inne...
0 obserwujących
4 notki
707 odsłon
156 odsłon

Przyszłość przedszkolaka

POstepowieC
POstepowieC
Wykop Skomentuj3

Co prawda rok szkolny dopiero za kilka dni się kończy, ale ze mnie uprzejma bestia, chętna do podzielenia się pomysłami. Znajomą z Warszawy pytam, czy jej pociecha już przyniosła jakąś pracę domową z przedszkola. Może typu: znajdź u mamy jej punkt g. Postaw tacie pałę, niech się chłop nie męczy grą wstępną. Dopiero teraz człowiek dostrzega korzyści, jakie popłyną z takiej edukacji. Czy jestem wulgarny? Ależ ludzie! Samo życie, samo życie! W Poznaniu podobno na pierwszego maja będą obowiązkowe pochody, tylko że z tęczowymi flagami. Już rada miasta z kochaniutkim prezydentem szykują zakaz używania rowerów z pedałami. Dopuszczone do ruchu będą tylko elektryczne lub do odpychania. Aż strach pomyśleć, co szykują do kierowców samochodów... Tam bez pedałów ani rusz :-) 

Co to ja... No właśnie. Radzie stolicy podpowiadam, jak powinien wyglądać podstawowy ekwipunek przedszkolaka. Patrz, załączona fotka. 

Wyobraźcie sobie to tylko... Wchodzicie do klasy Krasnoludków, a tam wszystkie dziewczątka na podłodze leżą i trenują :-) 

Tak, bo właśnie tego chcieli mieszkańcy Warszawy i tak wybrali. A reszta? Cóż... Reszta może zawsze wziąć kredyt i zmienić miejsce zamieszkania...

#reforma #warszawa #wychowanieseksualne #trzaskowski #kaczyński #tusk #wybory #pis

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo