Stary Wiarus Stary Wiarus
456
BLOG

Moja iluminacja

Stary Wiarus Stary Wiarus PO Obserwuj temat Obserwuj notkę 21
Tak naprawdę prawdziwi rolnicy wiedzą, gdzie jest problem, kto zawinił. Teraz trzeba wszystko zrobić, żeby z tego problemu po prostu wyjść. I wierzę głęboko, że tak, jak udało się przywieźć pieniądze z Brukseli Donaldowi Tuskowi, tak samo uda się z problemami rolników – powiedział Artur Dunin, senator Koalicji Obywatelskiej.

image


Do ostatniego tchu wdzięczny jestem Platformie Obywatelskiej i jej senatorowi za wyjaśnienie moich wątpliwości. Wiem już gdzie jest problem i kto zawinił. Tak jak podejrzewałem, zawinili bracia Lech i Jarosław Kaczyńscy i Mateusz Morawiecki.

Lecha Kaczyńskiego już ukaraliście. Morawieckiego możecie wrzucić do tiurmy, niech pokutuje. Jarosław Kaczyński musi poczekać do czasu uporządkowania prokuratury.

Na szczęście jest z nami Donald Tusk, który zna wszystkich w Brukseli i cały ten nonsens z Zielonym Ładem zaraz odkręci. Co prawda wasi posłowie w PE zawsze głosowali za Zielonym Ładem, ale to tylko taki wybieg taktyczny był, żeby pisiorom zrobić na złość, więc to się nie liczy.


Tak naprawdę to każdy szczery platformers zawsze był przeciw temu idiotyzmowi, nieprawdaż? A już pan Tusk to wręcz się nie posiadał z wściekłości, kiedy musiał jako przewodniczący Rady Europejskiej prowadzić obrady na ten temat – musiał, bo przecież inaczej zabrali by mu kierowcę, kucharza i kamerdynera, ale wszyscy wiemy, że jego serce zawsze było z polskimi rolnikami.


No to teraz do roboty. Jak się trochę ta sytuacja w sądownictwie unormuje, to wtedy pozamykacie wszystkich winnych z PiS, a klucz wrzucicie do fontanny Manneken Pis w Brukseli, ale na razie niech pan premier Tusk ciupasem jedzie do Brukseli i odkręca ten cały Zielony Ład.

Przecież wystarczy spojrzeć w jego uczciwe oczy, żeby widzieć, że niczego bardziej nie pragnie.

emigrant (nie mylić z gastarbeiterem)       

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka