Blog
W Temacie Maci
Stary Wiarus
Stary Wiarus Nie posiadam konta Facebook
226 obserwujących 864 notki 1708024 odsłony
Stary Wiarus, 17 sierpnia 2010 r.

Piernik, wiatrak i wyostrzone bagnety pojednania

Znaczy, jeśli Rosjanie nigdy nie przekażą protokołów sekcji, to rodzina nigdy nie będzie mogła ekshumować śp. Przemysława Gosiewskiego?

Czy ktoś może mnie obudzić? Rosyjska prokuratura ma decydować, kiedy można ekshumować obywatela polskiego pochowanego na jakoby suwerennym terytorium państwowym Rzeczypospolitej Polskiej? 

W takim razie, CO jest w tych zalutowanych trumnach?

 "Polska strona oczekuje m.in. na protokoły z sekcji zwłok ofiar katastrofy. Do tej pory prokuratura polska dysponuje jedynie protokołem z sekcji prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Po otrzymaniu tych akt możliwe stanie się m.in. rozpatrzenie złożonego w sprawie przez pełnomocnika rodziny wniosku o ekshumację Przemysława Gosiewskiego." 

www.salon24.pl/news/34269,kwiatkowski-zabiegal-w-rosji-o-szybkie-przekazanie-akt-dot-katastrofy-smolenskiej

 Nota bene: popularny wykręt prokuratury, że ekshumacji można dokonywać w Polsce legalnie tylko pomiędzy 15 pażdziernika i 15 kwietnia jest całkowicie nieprawdziwy. Powiatowy inspektor sanitarny jest wladny zezwolić na ekshumację w dowolnym innym czasie - patrz komentarz poniżej.

wtemaciemaci.salon24.pl/219726,piernik-wiatrak-i-wyostrzone-bagnety-pojednania#comment_3112968

Podstawa prawna: (Dz.U. 2007 Nr 1, poz. 1) § 12 ust.2 pkt.2

 

 

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image
BACKUP: http://staryw.blogspot.com
NIE POSIADAM
KONTA FACEBOOK
"Powojenne pojednanie historyczne Francji i Niemiec utorowało drogę do powstania Unii Europejskiej. Z kolei mądrość i wspaniałomyślność narodów rosyjskiego i niemieckiego oraz przezorność działaczy państwowych obu krajów pozwoliły uczynić zdecydowany krok w kierunku budowy Wielkiej Europy. Partnerstwo Rosji i Niemiec stało się przykładem wychodzenia sobie naprzeciw, patrzenia w przyszłość przy zachowaniu troskliwego stosunku do pamięci o przeszłości. I dzisiaj rosyjsko-niemiecka współpraca odgrywa wielce ważną, pozytywną rolę w polityce międzynarodowej i europejskiej." Władimir Władimirowicz Putin, 31.08.2009 Anglia kosztuje sprzedawcę jabłek na lokalnym rynku i fryzjerkę z obwoźnego salonu fryzjerskiego circa £50 na miesiąc, i w pakiecie dostaje się dwór, królową, broń atomową, coroczne „trooping the colour”, wyścigi w Ascot, BBC1, BBC2, BBC3, BBC4 plus kilka kanałów tematycznych i Borisa Johnsona (to tak z grubsza), w czasie gdy ich polskie odpowiedniki muszą wybecalować £250 (sic!) na likwidację armii, niemoc policji, opieszałość sądów, wszechobecną korupcję, kolesiostwo na uczelniach, słabość kapitałową polskich firm, powódź, Bronka z jego potomstwem, przyjaciół Putina i kuzynów Angeli, likwidację mediów publicznych, a na deser Palikota, twarz polskiego „liberalizmu”, szefa wiekopomnej komisji „Przyjazne Chamstwo”. Pięć razy więcej za wschodnią podróbkę państwa. Dużo. Rolex, 14.06.2010 POLONIA  BEZ  CENZURY   STARY  WIARUS  BACKUP               free counters

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • "Materialnym znakiem przynależności do narodu żydowskiego jest obrzezanie. Obrzezanie jest...
  • @echo24  Według bazy danych nauka-polska pl. pańska specjalność to sedymentologia. To...
  • @echo24  "Nie rezygnuję, tylko okresowo zawieszam." Znaczy, pan pielęgnuje w sobie...

Tematy w dziale