Blog
W Temacie Maci
Stary Wiarus
Stary Wiarus Nie posiadam konta Facebook
226 obserwujących 879 notek 1729802 odsłony
Stary Wiarus, 13 grudnia 2013 r.

Dr inż. Lasek w obliczu całkowitej ruiny

 

 

 Nikołaj Łosiew skarży Macieja Laska za spreparowane fotografie całkowicie zmiażdżonego kokpitu Tupolewa.


Emerytowany pilot wojskowy widział przecież kokpit, w którym wyraźnie widział pięć ciał. Ponieważ, jak powszechnie wiadomo, Rosjanie nigdy nie kłamią, kłamie zatem dr inż. Lasek, a jego zdjęcia są ewidentnie nieprawdziwe. Aby uchronić się przed całkowitą ruiną finansową, dr inż. Lasek  będzie musiał udowodnić przed sądem, że emerytowany pilot Łosiew nigdy nie istniał i nadal nie istnieje. Ale wtedy dr inż. Lasek natychmiast zostanie pozwany o zniesławienie przez Gazetę Wyborczą która, jak powszechnie wiadomo, nigdy nie kłamie, a kto twierdzi inaczej, ten narusza zasady współżycia społecznego. Tak czy owak zatem, dr inż. Maciej Lasek stoi w obliczu ruiny.
 
 
 

 

Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piątej osoby
JAGOR, IAR07.05.2010 13:12

 

  (...)   Piąte ciało w kokpicie

 
Tymczasem informację "Gazety" potwierdził świadek katastrofy prezydenckiego samolotu.
 
Nikołaj Łosiew, emerytowany pilot wojskowy, właściciel pobliskiej działki, był na miejscu w 20 minut po katastrofie w Smoleńsku. Jak powiedział Polskiemu Radiu, w rozbitej kabinie widział oprócz członków załogi przypiętych pasami do foteli ciało jeszcze jednej osoby. Łosiew nie potrafił powiedzieć nic więcej o tej osobie.
 
Podkreślił też, że na miejscu zdarzenia szybko pojawiła się milicja, która nakazała wszystkim opuszczenie miejsca katastrofy.
 
Świadek mówił również, że w trakcie wypadku nad lotniskiem utrzymywała się bardzo silna mgła.
 
 
 

PS. W jaki sposób wyjęto z tego kokpitu mundur śp. kpt. pil. Arkadiusza Protasiuka, który rodzina kapitana otrzymała w znośnym stanie, niezbyt brudny, choć mocno zalatujący paliwem? Tak kurtkę, jak i spodnie.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image
BACKUP: http://staryw.blogspot.com
NIE POSIADAM
KONTA FACEBOOK
"Powojenne pojednanie historyczne Francji i Niemiec utorowało drogę do powstania Unii Europejskiej. Z kolei mądrość i wspaniałomyślność narodów rosyjskiego i niemieckiego oraz przezorność działaczy państwowych obu krajów pozwoliły uczynić zdecydowany krok w kierunku budowy Wielkiej Europy. Partnerstwo Rosji i Niemiec stało się przykładem wychodzenia sobie naprzeciw, patrzenia w przyszłość przy zachowaniu troskliwego stosunku do pamięci o przeszłości. I dzisiaj rosyjsko-niemiecka współpraca odgrywa wielce ważną, pozytywną rolę w polityce międzynarodowej i europejskiej." Władimir Władimirowicz Putin, 31.08.2009 Anglia kosztuje sprzedawcę jabłek na lokalnym rynku i fryzjerkę z obwoźnego salonu fryzjerskiego circa £50 na miesiąc, i w pakiecie dostaje się dwór, królową, broń atomową, coroczne „trooping the colour”, wyścigi w Ascot, BBC1, BBC2, BBC3, BBC4 plus kilka kanałów tematycznych i Borisa Johnsona (to tak z grubsza), w czasie gdy ich polskie odpowiedniki muszą wybecalować £250 (sic!) na likwidację armii, niemoc policji, opieszałość sądów, wszechobecną korupcję, kolesiostwo na uczelniach, słabość kapitałową polskich firm, powódź, Bronka z jego potomstwem, przyjaciół Putina i kuzynów Angeli, likwidację mediów publicznych, a na deser Palikota, twarz polskiego „liberalizmu”, szefa wiekopomnej komisji „Przyjazne Chamstwo”. Pięć razy więcej za wschodnią podróbkę państwa. Dużo. Rolex, 14.06.2010 POLONIA  BEZ  CENZURY   STARY  WIARUS  BACKUP               free counters

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @po miedzy  Bez wątpienia. Jako emigrant, wiem z autopsji, jak wygląda walka o awans...
  • @kupczyk  "Podstawowym kryterium przy ocenach na różne stanowiska powinna być uczciwość i...
  • @bravo01  Eeee... W swoim czasie kobiety głosowały w wyborach prezydenckich na...

Tematy w dziale