239 obserwujących
1011 notek
1905k odsłon
255 odsłon

A może to nie głupota?

Wykop Skomentuj1

A może to niekoniecznie strata rozumu?

Jażdżewski kompletnie przykrył "wykład" Tuska, zmieniając go w mokry kapiszon. Zajęło mu to 1 min 17 sek. — reszta jego wystąpienia jest niekontrowersyjna.


Leszek Jażdżewski, red. nacz. 'Liberte!" podlega Fundacji Industrial, wydawcy 'Liberte!'.

Fundacja Industrial jest finansowana przez rząd RFN (za pośrednictwem fundacji Friedrich-Naumann-Stiftung für die Freiheit, finansowanej z budżetu RFN).

Donald Tusk jest nominatem niemieckim na swoją funkcję w Unii, powszechnie uważanym za faworyta Angeli Merkel


A co, jeżeli po linii podległości: MSZ RFN --> Friedrich-Naumann-Stiftung --> Fundacja Industrial --> Leszek Jażdżewski, spłynęło polecenie, że Donald ma zostać dyskretnie i elegancko utopiony, ponieważ Donald zrobił swoje, Donald może odejść?


Donald jest człowiekiem Angeli,  Angela jest "na wylocie" i ma na głowie ważniejsze problemy niż chronić Tuska


A co, jeżeli MSZ RFN jest zdania, że Niemcom jest pilnie potrzebne posprzątanie po Angeli, czyli 'reset' stosunków RFN-USA, w związku z wiszącą nad Nord Stream 2 groźbą sankcji amerykańskich?  Wobec czego, powrót w najbliższym czasie człowieka Angeli do Warszawy jest ostatnią rzeczą, jakiej Niemcy potrzebują...


Uważam za całkiem niewykluczone, że Jażdżewski otrzymał polecenie przekazania subtelnej aluzji z Berlina - wejść na ten basen na UW w slipkach ratownika i przytrzymać głowę Tuska przez dłuższą chwilę pod wodą, po czym puścić i przeprosić. Zobaczymy, czy Tusk zrozumiał komunikat, że jego parasol się zwija. Jeśli nie, i dalej będzie się rwał do grania poważnej roli politycznej w Polsce, aluzje z Berlina mogą ulec eskalacji.


W końcu zawsze jest jeszcze teczka Inofizieller Mitarbeiter 'Oskar', a Tusk dał w przeszłości dowód, że powinność swej służby rozumiał, rezygnując z ubiegania się o urząd Prezydenta RP.Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale