10 obserwujących
100 notek
87k odsłon
557 odsłon

Zapiśnik szarego człowieka- O ci*lach, zdrajcach i pogawędce Lecha z Putinem

Wykop Skomentuj4

    Niedziela- mowa miłości Moniki Rosy- ...Strasznie boli mnie serce, bo jeden z członków Nowoczesnej zdradził. Jak myślę o tym, to łzy napływają mi do oczu. Kałuża ty ciulu, ty zdrajco! (…) Jest mi wstyd, że ten człowiek jest ze Śląska. (…) On z tej mafii nie wyjdzie, a my go rozliczymy. Za rok, jak zmieni się władza, oni odejdą, będą w mniejszości i wszystkich rozliczymy. Nie traćmy wiary. Wszystkich cholernych ciuli rozliczymy...

                                image

                                    Oda do miłości w wykonaniu Moniki Rosy.

Borys Budka na to ...To jest człowiek, który sprzedał Was wszystkich, sprzedał wszystkich, którzy na niego głosowali, ale sprzedał również tych, którzy myśleli, że polityka może być inna. Za garść srebrników, za stanowisko dla siebie sprzedał honor i sprzedał swoją twarz. Wierzę, że tego mu nigdy nie zapomnimy. Nie wierzę, że Borys wierzy. To raczej taki niedowiarek, ale co tam. Są dobrzy, tylko jojczeć potrafią. A co do rozliczeń już za rok wybory. Za rok cały. Ciekawe, ale poseł Misiło inaczej sprawę Pana Kałuży przedstawia- ...Pana Kałużę rekomendowała, poprzez ręczne sterowanie sekretarza generalnego, Monika Rosa. Wnioski muszą być wyciągnięte. Oczekuję dymisji Adama Szłapki. Natychmiast... A to dlatego pani Rosa tak głośno krzyczy. Wprowadza w życie pierwszą zasadę BSD (bronić swojej du*y). Poseł Krystyna Pawłowicz- ...Polska jest uwikłana organizacyjnie, finansowo w różnego rodzaju zależności. Przez to działa w warunkach szantażu, ponieważ usłyszeliśmy od organów unijnych, że Polska w różny sposób będzie zmuszana do takich działań, które chce Unia... A asertywność, choćby najmniejsza próba obrony. Powołanie się na tzw. Protokół Brytyjski? Nic bezwarunkowa kapitulacja. Podkulenie ogona i przyzwolenie  grillujcie nas dalej. Ja to tak widzę. Druga kapitulacja to sprawa hailującego dziennikarza wystarczyło że New York Times i Washington Post umieściły wzmiankę o wezwaniu na przesłuchanie, jakie otrzymał od agentów Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego operator TVN Piotr Wacowski. I co? ...Prokuratura Krajowa uznała, że przedwczesne jest stawienie zarzutów operatorowi TVN, który wykonywał gesty nazistowskiego pozdrowienia... Bezsilni, bez gaci, niegotowi to slogan na dziś. Na jutro cytat z Marszałka- ...kury szczać prowadzić, a nie politykę robić...                                      
      Poniedziałek- Piotr Misiło dla Rzepy o braku doświadczenia Lubnauer- ...To widać na każdym kroku. Nie zarządzała nigdy dużymi zespołami ludźmi. Nie uczestniczyła w wielopoziomowych, trudnych procesach. Katarzyna się uczy. Mam nadzieję, że zdąży się nauczyć, zanim będzie za późno... Wielopoziomowe procesy? W Nowoczesnej osiągnięto jeden spadkowy proces. Główny agitator Katarzyny Lubnauer ma chyba dość dyktatury kobiet- ...Jednak uwierzyliśmy Katarzynie, obdarzyliśmy ją zaufaniem i Nowoczesna jest w kryzysie. Nie oszukujmy się. Nasze sondaże są tragiczne. Jedyną szansą na przetrwanie Nowoczesnej jest dzisiaj Koalicja Obywatelska... Jednak Grzegorz Schetyna nie wciągnie wszystkich nieudaczników na listy PO. Będzie bratobójcza walka o względy Grzegorza. Przystawka o nazwie Nowoczesna znajduje się w ostatniej fazie przetrawiania. Później tylko proces wydalania zostanie. Ryszard Czarnecki u Piaseckiego- ...Czuję się znakomicie. Nie uważam, żeby to była biała flaga [nowelizacja ustawy o SN]. Polityka to sztuka osiągania rzeczy możliwych w danym miejscu i czasie. Można tyle było ugrać, tyle zostało ugrane. Jeżeli pan zobaczy z perspektywy paru lat, to jednak mamy TK przyzwoity... Gratuluje dobrego samopoczucia. Jednak klęskę w sukces przekuwać to tylko jeden polityk w kraju nad Wisłą potrafił. Jakby pan Ryszard nie kojarzył przypomnę Jerzy Urban mu było. Dzisiaj europoseł powinien jeszcze dodać że w Paryżu murzynów biją. Dalej to jeszcze bardziej odlotowo było- ...Myślę, że pokazaliśmy zdolność do kompromisu. Zostało to zauważone w Brukseli – dodał europoseł PiS. – Na tym boisku, na którym graliśmy, można było ugrać tyle, ile ugraliśmy. Nie było to zwycięstwo, może taki remis, mówiąc piłkarską metaforą... Frans Timmermans jak mu przetłumaczą ten epicki wywiad faktycznie łzy w oczach będzie miał jak to niemiecka księżna opowiadała. I ból brzucha. Ze śmiechu. A jeżeli o metafory chodzi piłka u nas jak polityka jest  ostatnio odbierana. Może więc warto o siatkarskie metafory się postarać? Nie lepiej by było panie prezesie? Tomasz Lis z Newsweekem dla odmiany metaforę Donalda Tuska na białym rumaku umieścił. Im słoneczko wyżej tym Donald bliżej, chciałoby się powiedzieć. Bliżej politycznej emerytury.

   image   image

                                                   Rumak króla wyobrażenie i rzeczywistość

Piotr Misiło wkurzył Nowoczesną Katarzynę- ...Piotr Misiło niszczy KO przez swoje osobiste ambicje. Zgodnie z decyzją Zarządu zawieszam go w .N i składam wniosek do Sądu Koleżeńskiego o usunięcie go z partii. Koalicję, która odsunie PIS od władzy, można budować tylko na zaufaniu i współpracy...   Zaufanie i współpraca z partią która za błąd statystyczny w sondażach robi? Coś mi się wydaje, że w tym sporze racja po stronie posła Misiło leży, ale co tam. To sabat nowoczesnych szamanek niech go uzdrowią. Jednak poseł nie składa broni- ...Nie dokazuj, Kasia nie dokazuj, Przecież nie jest z ciebie znowu taki cud. Moje osobiste ambicje zawiesiłem przed rokiem, popierając Ciebie na przewodniczącą @Nowoczesna Nie zdałaś @KLubnauer egzaminu. W demokratycznej partii, zawieszać za krytykę sekretarza? Rechot historii... Kasia niedawno zaczęła historię KPZR czytać. Nie chce węża na własnej piersi hodować. Ryszard Czarnecki z Brukseli przez różowe okulary w stronę Polski spogląda- ...W tej chwili nie ma już realnie biorąc, w wymiarze politycznym, napięcia między Brukselą a Warszawą i widzę niestety smutne, a szkoda, twarze liderów totalnej opozycji. To sygnał, że myśmy tę batalię jednak w pewnym sensie wygrali... A pan Ryszard widział gdzieś po tym zwycięstwie uśmiechnięte twarze PiS-owskiego elektoratu? Pyrrus przewracając się w grobie stwierdził krótko. Tym razem zostałem pokonany. I to nie przez Rzymianina! Polak tego dokonał. 
    Wtorek- Robert Biedroń sklep otwiera. Nie, nie będzie to zwykły monopolowy. Będą tam różnorakie fiksmatynta z Biedroniowego fyrtla. A więc tęczowe flagi na państwowe święta, koszulki, naklejki, przypinki i torby. Wszystko jak mówi polityk w Super Ekspresie- ...żeby się policzyć, a sprzedawane towary będą skoncentrowane wokół wyznawanych przez polityka i jego zwolenników wartości: solidarności społecznej, równości, wartości demokratycznych i europejskich, zasad państwa prawa, wolnych mediów i świeckiego państwa... A taki malutki Sex Shopik też będzie? Oczywiście po to, żeby się policzyć bez żadnych podtekstów. Odezwał się „powód” interwencji ambasadorki USA Piotr Wacowski- ...Nie zrobiłem nic złego... oczywiście, że nic złego przecież salut rzymski to tylko pozdrowienie od wieków znane. Teraz to też znak firmowy pana Piotra i telewizji z którą współpracuje. Tak trzymać. Sieg Heil jak to ongiś Niemcy wołali. Jednak mój pomysł, żeby warszawska Syrenka twarz Hanny Gronkiewicz-Waltz dostała, w dowód uznania za „szczególne” zasługi nie był takim złym pomysłem. Przecież wg kardynała Nycza- ...Pani prezydent zawsze była zaprzyjaźniona z Panem Bogiem i Kościołem... Na szczęście z warszawskim kościołem. Nie muszę się z nim identyfikować. Nie wiem co tam ministrant w kadzidle umieścił, ale kopa miało. Nie mogę zapytać śp. Jolanty Brzeskiej i niedawno zmarłego kombatanta mjr Czesława Mostka, wyrzuconego sześć lat temu ze swojego mieszkania, przez tzw „czyściciela kamienic” co myślą o tej przyjaźni z Bogiem. A może o złotego cielca kardynałowi chodziło? Wtedy to by sens miało.

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka