Paweł Łęski Paweł Łęski
175
BLOG

Clintonowie a seria zgonów

Paweł Łęski Paweł Łęski Kultura Obserwuj notkę 1

Stary Post Laury Loomer .


Trump przesyła dalej wideo, twierdząc, że Clintonowie są odpowiedzialni za śmierć Epsteina 


 Autorka Laura Loomer


Lewica oszalała po tym, jak prezydent Donald Trump przesłał dalej rozpowszechnioną teorię, w której twierdzi, że były prezydent Bill Clinton i Hillary Clinton, są powiązani ze śmiercią pedofila i oskarżonego o handel dziecięcym seksem Jeffrey'a Epsteina.


Kilka godzin po tym, jak Epstein został znaleziony martwy w celi w Nowym Jorku, konserwatywny komentator i komik Terrence K. Williams opublikował dwuminutowe nagranie selfie, w którym argumentował, że Clintonowie są odpowiedzialni za śmierć Epsteina.


 


„Zmarł na samobójstwo podczas 24 godzinnej obserwacji? Tak, jasne! Jak to się dzieje ”- napisał Williams w wiadomości przesłanej przez Prezydenta Trumpa.


Terrence K. Williams@w_terrence


 Died of SUICIDE on 24/7 SUICIDE WATCH ? Yeah right! How does that happen#JefferyEpstein had information on Bill Clinton & now he’s dead


Epstein, najbardziej znany więzień w areszcie amerykańskim, został znaleziony martwy w celi więziennej około 6:30 w sobotę, kiedy to władze twierdzą, że zmarł z powodu „samobójstwa”. Według amerykańskiego Biura Więziennictwa Epstein powiesił się w odosobnieniu .


Jego śmierć nastąpiła dzień po otwarciu niezapieczętowanych dokumentów w sprawie cywilnej między miliarderem a jego wieloletnią współpracowniczką, Ghislaine Maxwell zarzucających szeregu potężnym ludziom, że są w kręgu handlu seksualnego prowadzonego przez Epsteina.


 


Dokumenty podają, że Bill Clinton zorganizował prywatną imprezę na wyspie Epsteina. Dane z lotu pokazują, że były prezydent podróżował na wyspę pedofila co najmniej 27 razy.


Książę Andrew, zmarły profesor MIT Marvin Minsky, były senator stanu Maine George Mitchell, były gubernator Nowego Meksyku Bill Richardson i inwestor finansowy Glenn Dubin oraz prawnik Alan Dershowitz są również oskarżani w dokumentach o romanse z seksualnymi niewolnicami Epsteina.


Strażnicy w więzieniu w Nowym Jorku, w którym znaleziono martwego inwestora -miliardera, podobno złamali protokół tej nocy, w której rzekomo sam się zabił, i nie przeprowadzili wymaganych kontroli więźniów poprzedniej nocy.


„W MCK dwaj strażnicy więzienni są zobowiązani do przeprowadzania osobnych kontroli wszystkich więźniów co 30 minut, ale według źródła ta procedura nie została wykonana z dnia na dzień. Ponadto co 15 minut strażnicy są zobowiązani do ponownego sprawdzenia więźniów ”, informuje Reuters .


 


Podczas gdy media głównego nurtu krytykują Trumpa za drążenie w " bezpodstawnej teorii spiskowej ”, Epstein jest najnowszym z długiej listy współpracowników Clintona, którzy według doniesień mieli informacje obciążające potężną rodzinę Demokratów i zmarli w tajemniczy sposób lub popełniali samobójstwo przed ich publicznym zeznaniem.


W 2016 roku CBS Las Vegas sporządził listę osób związanych z Clintonami, którzy zmarli w tajemniczych podejrzanych okolicznościach.


Oto ta lista:


1- James McDougal - skazany, partner Clintona w Whitewater zmarł z powodu zawału serca, przebywając w odosobnieniu. Był kluczowym świadkiem w śledztwie Kena Starra.


2 - Mary Mahoney - była stażystka z Białego Domu została zamordowana w lipcu 1997 r. W kawiarni Starbucks Coffee Shop w Georgetown. Morderstwo… miało miejsce tuż po tym, jak publicznie ujawniła swoją historię o molestowaniu seksualnym w Białym Domu.


 


3 - Vince Foster - były doradca Białego Domu i kolega Hillary Clinton z kancelarii Rose Rock w Little Rock. Zginął od rany postrzałowej w głowę, popełnił samobójstwo.


4 - Ron Brown - Sekretarz Handlu i były Przewodniczący DNC. Podobno zginął na skutek katastrofy lotniczej. Patolog blisko śledztwa poinformował, że w górnej części czaszki Browna znajduje się dziura przypominająca ranę postrzałową. W chwili jego śmierci Brown był badany i publicznie mówił o swojej woli zawarcia porozumienia z prokuratorami. Reszta ludzi w samolocie również zginęła. Kilka dni później kontroler ruchu lotniczego popełnił samobójstwo.


5 - C. Victor Raiser, II - Raiser, główny gracz w organizacji zbierającej fundusze dla Clintona, zmarł w katastrofie lotniczej w lipcu 1992 r.


6 - Paul Tulley -( Demokratyczny Komitet Narodowy Komitet polityczny ) znaleziony martwy w pokoju hotelowym w Little Rock, wrzesień 1992. Opisany przez Clintona jako „drogi przyjaciel i zaufany doradca”.


7 - Ed Willey - fundraiser Clintona, znaleziony martwy w listopadzie 1993 r. w lesie w VA od rany postrzałowej w głowę. Orzeczono samobójstwo. Ed Willey zmarł tego samego dnia, gdy jego żona Kathleen Willey twierdziła, że Bill Clinton macał ją w owalnym biurze w Białym Domu. Ed Willey brał udział w kilku wydarzeniach dotyczących pozyskiwania funduszy Clintona.


8 - Jerry Parks - szef gubernatorskiej ekipy ochronnej Clintona w Little Rock. Zastrzelony w swoim samochodzie na opuszczonym skrzyżowaniu. Jego syn powiedział, że ojciec zbiera akta na Clintona. Podobno groził ujawnieniem tej informacji. Po jego śmierci pliki zostały w tajemniczy sposób usunięte z jego domu.


 


9 - James Bunch - Zginął w wyniku samobójstwa postrzałowego. Doniesiono, że miał „czarną księgę” ludzi, która zawierała nazwiska wpływowych ludzi, którzy odwiedzali prostytutki w Teksasie i Arkansas


10 - James Wilson - Został znaleziony martwy w maju 1993 r. Z powodu rzekomego samobójstwa. Podobno miał powiązania z Whitewater ..


11 - Kathy Ferguson - była żona żołnierza Arkansas, Danny'ego Fergusona, znaleziono martwą w maju 1994 r. W jej salonie z postrzałem w głowę. Zostało orzeczone samobójstwo, mimo że było kilka spakowanych walizek, jakby gdzieś jechała. Danny Ferguson był współoskarżonym wraz z Billem Clintonem w procesie Pauli Jones. Kathy Ferguson była potencjalnym świadkiem potwierdzającym dla Pauli Jones.


12 - Bill Shelton - Arkansas State Trooper i narzeczona Kathy Ferguson. Krytyczny wobec samobójczego wyroku narzeczonej, został znaleziony martwy w czerwcu 1994 r. Rana postrzałowa również zadecydowała o samobójstwie.


13 - Gandy Baugh - adwokat przyjaciela Clintona, Dan Lassater, zmarł, wyskakując przez okno z wysokiego budynku w styczniu 1994 r. Jego klient był skazanym dystrybutorem narkotyków.


14 - Florence Martin - księgowa i podwykonawca CIA, była związana ze sprawą przemytu narkotyków na lotnisku Barry Seal, Mena, Arkansas. Zmarła z powodu trzech ran postrzałowych.


15 - Suzanne Coleman - podobno miała romans z Clintonem, gdy był prokuratorem generalnym Arkansas. Zginąła od rany postrzałowej w tył głowy i popełniła samobójstwo. Była w ciąży w chwili swojej śmierci.


 


16 - Paula Grober - tłumacz mowy Clintona dla osób niesłyszących od 1978 r. Do śmierci 9 grudnia 1992 r. Zginęła w wypadku samochodowym. 


17 - Danny Casolaro - reporter śledczy prowadzący dochodzenie w Mena Airport i Arkansas Development Finance Authority Najwyraźniej podciął sobie nadgarstki w trakcie dochodzenia.


18 - Paul Wilcher - prokurator prowadzący dochodzenie w sprawie korupcji na lotnisku w Menie wraz z Casolaro i „niespodzianką październikową” z 1980 roku został znaleziony martwy w toalecie 22 czerwca 1993 r., W swoim mieszkaniu w Waszyngtonie dostarczył raport Janet Reno 3 tygodnie przed śmiercią.


19 - Jon Parnell Walker - śledczy Whitewater dla Resolution Trust Corp. Skoczył z balkonu z mieszkania w Arlington w Wirginii 15 sierpnia 1993. Badał skandal z Morgan Guaranty.


20 - Barbara Wise - pracownik działu handlowego. Ściśle współpracował z Ronem Brownem i Johnem Huangiem. Przyczyna śmierci: nieznana. Zmarła 29 listopada 1996 r. Jej posiniaczone, nagie ciało znaleziono w zamkniętym biurze w Departamencie Handlu.


21 - Charles Meissner - zastępca sekretarza handlu, który udzielił Johnowi Huangowi specjalnego poświadczenia bezpieczeństwa, zmarł wkrótce potem w katastrofie małego samolotu.


22 - Dr Stanley Heard - przewodniczący Krajowego Komitetu Doradczego ds. Zdrowia Chiropraktyki zmarł wraz ze swoim adwokatem Steve'em Dicksonem w katastrofie małego samolotu. Dr Heard, oprócz bycia członkiem rady doradczej Clintona, osobiście opiekował się matką, ojczymem i bratem Clintona.


23 - Barry Seal - Narkotykowy pilot TWA z Meny Arkansas, śmierć nie była wypadkiem.


24 - Johnny Lawhorn, Jr. - Mechanik, znalazł czek wystawiony Billowi Clintonowi w bagażniku samochodu pozostawionego w warsztacie. Znaleziono go martwego po tym, jak jego samochód uderzył w słupek.


25 - Stanley Huggins - prowadził dochodzenie w sprawie Madison Guaranty. Jego śmierć była rzekomym samobójstwem, a jego raport nigdy nie został ujawniony.


26 - Hershell Friday - Adwokat i zbieracz funduszy Clinton zmarł 1 marca 1994 r., Kiedy jego samolot eksplodował.


27 - Kevin Ives & Don Henry - Znany jako „Chłopcy na torze”. Raporty mówią, że chłopcy mogli natknąć się na operację narkotykową na lotnisku Mena Arkansas. Kontrowersyjny przypadek, powiedział wstępny raport o śmierci, z powodu zaśnięcia na torach kolejowych. Późniejsze raporty mówią, że 2 chłopców zostało zabitych przed umieszczeniem na torach. Wielu powiązanych ze sprawą zmarło, zanim ich zeznania mogły przyjść przed Wielkie Jury.


 


NASTĘPUJĄCE OSOBY MIAŁY INFORMACJE W SPRAWIE IVES / HENRY:


28 - Keith Coney - Zmarł, gdy jego motocykl uderzył w tył ciężarówki, 7/88.


29 - Keith McMaskle - Zmarł, dźgnięty nożem 113 razy, listopad 1988


30 - Gregory Collins - Zginął od rany postrzałowej w styczniu 1989 r.


31 - Jeff Rhodes - został zastrzelony, okaleczony i spalony na śmietniku w kwietniu 1989 r.


32 - James Milan - Znaleziono ścięty. Koroner orzekł jednak, że jego śmierć była spowodowana przyczynami naturalnymi ”.


34 - Richard Winters - Podejrzany w śmierci Ivesa / Henry'ego. Został zabity podczas napadu w lipcu 1989 r.


NASTĘPUJĄCY Ochraniarze CLINTONÓW RÓWNIEŻ ZMARLI


35 - Major William S. Barkley, Jr. 


36 - Kapitan Scott J. Reynolds 


37 - Sgt. Brian Hanley 


38 - Sgt. Tim Sabel 


39 - Generał dywizji William Robertson 


40 - płk William Densberger 


41 - płk Robert Kelly 


42 - Spec. Gary Rhodes 


43 - Steve Willis 


44 - Robert Williams 


45 - Conway LeBleu 


46 - Todd McKeehan


Na tej liście nie ma również pracownika DNC Setha Richa, który został zamordowany w pobliżu swojej zamożnej dzielnicy w Waszyngtonie w lipcu 2016 r. Julian Assange, założyciel WikiLeaks, zasugerował, że Rich był źródłem wiadomości DNC ujawnionych przez WikiLeaks.

There have been many comedians who have become great statesmen and vice versa.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura