33 obserwujących
2195 notek
551k odsłon
491 odsłon

Aktor, który oskarżył Spielberga o pedofilię znaleziony martwy

Wykop Skomentuj2

Aktor, który oskarżył Spielberga o pedofilię znaleziony martwy 


Przez Carmine Sabia


Opublikowano 15 maja 2019 o 07:06


Aktor znany z filmów „Thor”, "Fanboys" i „Terminator Salvation” został uznany za zmarłego w wyniku samobójstwa, ale wielu w to nie wierzy.

image

Aktor oświadczył na Twitterze, że nie ma skłonności samobójczych. Śmierć nastąpiła po tym, jak oskarżył hollywoodzkich celebrytów o pedofilię, wywołując tym teorie spiskowe, poinformował wówczas MovieWeb.


Isaac Kappy to nazwisko, które pojawia się na forach internetowych od kilku tygodni po tym, jak oskarżył aktora Setha Greena o bycie częścią podziemnego kręgu pedofilii w Hollywood, chociaż od tamtej pory nie przedstawił żadnych dowodów na poparcie swoich twierdzeń. W ciągu ostatnich kilku dni poszerzał swoje posty w mediach społecznościowych, aby kontynuować i oskarżać Greena wraz z kilkoma sławnymi gwiazdami Hollywoodu, (...) w tym Stevena Spielberga,Toma Hanksa, Stephena Colberta, że są pedofilami.

Jednak oskarżenia zwróciły się przeciwko Kappy'emu, który według doniesień badany był przez LAPD ( moje: policję Los Angeles) za rzekome duszenie Paris Jackson na imprezie, grożenie przemocą w mediach społecznościowych oraz nękanie Greena i jego żony.


Isaac Kappy, który jest najbardziej znany ze swojej roli w Thor w 2011 roku gdzie grał sprzedawcę w sklepie zoologicznym, przez ostatnie kilka tygodni dużo publikował na 4Chan, próbując zdemaskować pedofilów w Hollywood, skupiając się na Seth Greenie, który kiedyś był jego przyjacielem. Kappy twierdzi, że był na imprezie z Paris Jackson, kiedy pojawiło się przypadkowe dziecko z pytaniem o Greena, co Kappy uznał za bardzo podejrzane. Isaac twierdzi, że gdy był w domu Greena, po nocnej imprezie, Green pokazał ukryty pokój, a twórca Robot Chicken podobno chichotał: „To tutaj trzymamy dzieci!” W ukrytym pokoju było łóżko i słabe oświetlenie.


Zarzuty, które wysunął, zostały dodatkowo omówione przez SMObserved w 2018 r., Gdzie Kappy został przedstawiony jako oszołom.


Problemy osobiste Izaaka Kappy wydają się być może bardziej dotkliwe niż Spielberga, na podstawie jego występu w filmie, który nagrał na YouTubie. To ciąg myśli, strumień świadomości, przeskakiwanie od celebrytów do celebrytów. Kappy oskarża wszystkich, od Toma Hanksa po Michaela Jacksona i Spielberga.


(...) Kappy mówi także: „Jimmy Saville jest gwałcicielem" ,Rotschildów oskarża o "kanibalizm", "Clare Bronfman jest winna nadużyć”. ,

( Moje: 

Clare Bronfman jest najmłodszą córką miliardera, Edgara Bronfmana, długoletniego prezesa Światowego Kongresu Żydów, właściciela Seagram, współzałożyciela Mega Groupy, do której należy Spielberg, wnuczką partnera Meyera Lansky'ego. Clare Bronfman jest znana również ze swojego zaangażowania w NXIVM, firmie zajmującej się działalnością przestępczą, oskarżonej o handel seksualny.

image

NXIVM oferowała rozwój osobisty i seminaria „Program sukcesu ”. Firma została opisana jako platforma rekrutacyjna do tajnego stowarzyszenia, w którym kobiety były oznakowane i zmuszane do niewolnictwa seksualnego.)

(...)


„Sytuacja musiała mnie uderzyć w twarz, zanim zdałem sobie sprawę, że jestem w środku jakiegoś szalonego gówna”, mówi Kappy, który nie wydaje się sugerować, że miał niewłaściwe relacje ze Spielbergiem. Rzuca wyzwanie reżyserowi, aby go pozwał. „Zróbmy odkrycie” - mówi Kappy.


Czy jego śmierć jest podejrzana?

(...)

image

Ale zarzuty przeciwko Spielbergowi wysunął także inny aktor, który grał tatę Marty'ego McFly'ego w „Back To The Future”, Crispin Glover.


(...)


A teraz Kappy został znaleziony martwy po tym, jak prawdopodobnie zeskoczył z mostu pod nadjeżdżające ciężarówki, donosi „New York Daily News” : "Aktor Isaac Kappy, który pojawił się w filmach takich jak „Thor” i „Terminator Salvation”, zmarł w Arizonie, a według ekspertów popełnił samobójstwo."


Kappy, który miał 42 lata, zeskoczył z mostu we wczesny poniedziałek, jak powiedział urzędnik z Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego stanu Arizona w oświadczeniu uzyskanym przez Daily News.


„Uderzył go przejeżdżający samochód” - powiedział urzędnik.


Kappy zmarł na miejscu zdarzenia. Para świadków twierdzi, że próbowali bezskutecznie powstrzymać aktora.


Urzędnik z Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego w Arizonie powiedział The News: „Po wstępnych informacjach wydaje się, że to samobójstwo”.


Samobójstwo nastąpiło po tym, jak Kappy napisał długi i tajemniczy Instagram przepraszający za wszystko, co uczynił...


Na zdjęciu Seth Green z żoną

image

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale