Zbyszek Zbyszek
305
BLOG

Wieści z frontu wojny z polskimi lekarzami

Zbyszek Zbyszek Społeczeństwo Obserwuj notkę 14

17 marca br. w Poznaniu rozpoczął się proces 19 lekarzy, oskarżonych generalnie o propagowanie postaw antyzdrowotnych. Przypomnijmy postawy pro-zdrowotne, zgodne z aktualną wiedzą medyczną min. Niedzielskiego oraz ekspertów z jego rady doradczej:

 • zostań w domu
 • nie wychodź na dwór
 • bój się
 • załóż maskę
 • izoluj się
 • jak zachorujesz nie idź do lekarza
 • weź paracetamol
 • weź zastrzyk mRNA
 • idź do szpitala
 • gdzie czeka na ciebie zespół medyków z respiratorem
 • ostatnia prosta

Proces 19 lekarzy mających inne zdanie jest krokiem eskalacyjnym konfliktu sił dobra i zła, bowiem do tej pory, karano lekarzy indywidualnie, odbierając im prawo wykonywania zawodu jak ostatnio pana dr Zbigniewa Martykę kierownika oddziału obserwacyjno-zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej. Choć wcześniej, jak np. w przypadku dr Basiukiewicza, nie zawsze dochodziło do skazania, to już doktorowi Martyce odebrano prawo wykonywania zawodu lekarza na rok czasu.

Co się stało 17 marca w Poznaniu? Jak wypadło starcie? Otóż prawnik pozwanych mec. Arkadiusz Tetela złożył szereg wniosków uzasadniających wadliwe przygotowanie "aktu oskarżenia" wobec obwinionych lekarzy i naukowców. Sąd lekarski, po naradzie, uznał, że faktycznie w wytworzonej postaci, ów akt nie nadaje się do procedowania i polecił jego uzupełnienie i poprawę, a więc cofnął cały proces do etapu przygotowawczego i samo merytoryczne postępowanie przed sądem wobec 19 obwinionych NIE ROZPOCZĘŁO SIĘ.

Niejako równolegle, skazany w pierwszej instancji Zbigniew Martyka, zebrał na portalu zrzutka.pl nieco funduszy i rozpoczął kontrofensywę pozywając konkretne osoby do sądu powszechnego o ochronę dóbr osobistych:

image


Na podobnej zasadzie pan Martyka wytoczył sprawę paniom z TVN {LINK}.

Trudno oceniać szanse powodzenia tych pozwów, bowiem sądy powszechne nie mają generalnie kompetencji do oceny spraw merytorycznych, a więc zasięgać będą opinii biegłych. Tymczasem zdania wśród fachowców od medycy są silnie spolaryzowane i większość będzie prawdopodobnie opiniować, że racja leży po stronie tych, którzy zgadzali się z wprowadzanymi metodami walki z plandemią, zaś dr Martyka tej racji nie ma.

W posiedzeniu w Poznaniu, na którym oddalono, na dzisiaj "akt oskarżenia", brał ponoć udział obserwator z ramienia prokuratury, czytaj wysłannik pana ministra Ziobro, co jest ciekawe, bo cała spirala działań przeciw lekarzom pokroju Martyki, Basiukiewicza i wielu innych, nakręcona została na życzenie i z inicjatywy ministra zdrowia - tego samego rządu. Być może minister zdrowia dbał aby "dyscyplinować" lekarzy, to znaczy zamykać im usta i uniemożliwiać leczenie ludzi, a minister sprawiedliwości dba, aby to się działo zgodnie z procedurami?

Pan dr Martyka zebrał do tej pory 118 tysięcy złotych datków od Polaków, którzy chcieliby zobaczyć coś innego niż jednostronne inscenizacje obrony ostatniej prostej i wstrzykiwania mRNA. Strona, na której można wesprzeć jego wysiłki w celu obrony dobrego imienia, ale może i w celu bardziej ogólnym, przeciwstawienia się polityce struktur medycznych i politycznych wobec społeczeństwa,  mieści się {TUTAJ}

Datki sprawiają, że doktor nie czuje się sam i walczy, choć skutek naprawdę dziś trudno przewidzieć.

Na koniec mec Tetela przed obliczem sądu Wielkopolskiej Izby Lekarskiej w Poznaniu:


"Z informacji opublikowanych przez firmę Astra-Zeneca wynika, że firma ta sponsorowała Wielkopolską Izbę Lekarską. Teraz, dzisiaj, sąd tej izby lekarskiej ma podjąć decyzję odnośnie winy bądź nie, lekarzy, którzy ... wypowiadali się sceptycznie w zakresie produktów tej firmy"

https://twitter.com/i/status/1638101922711314432
Zbyszek
O mnie Zbyszek

http://camino.zbyszeks.pl/  Kopia twoich tekstów: http://blog.zbyszeks.pl/2068/kopia-bezpieczenstwa-salon24-pl/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo