756k odsłon
362 odsłony

Polacy to najweselszy naród na świecie

Wykop Skomentuj2

Nie było, co zbierać. Norwedzy byli szybsi, lepsi technicznie, dojrzalsi taktycznie. Prostopadłe podanie, szybkie wyjścia na pozycje, celne strzały. Po pierwszych 45 minutach wynik meczu Norwegia - Honduras brzmiał 5:0. W drugiej połowie zawodnicy z Ameryki Płd grali jeszcze gorzej. Uciekających im Norwegów po prostu faulowali, co skończyło się dwoma czerwonymi kartkami.

Gdy Norwegia strzeliła 10 bramkę Hondurasowi, publiczność zgromadzona na stadione zaintonowała głośno: "NIC SIĘ NIE STAŁO! HONDURAS NIC SIĘ NIE STAŁO! I tak gromkie śpiewy towarzyszyły już osiągnięciom Hondurasu do końca meczu, a piłkarz norweski, którego drużyna wygrała raptem jeden mecz na mistrzostwach, może zostać ich królem strzelców, bo w tym meczu strzelił 9 bramek!

A więc Polacy! albo Honduras! NIC SIĘ NIE STAŁO, TARARA NIC SIĘ NIE STAŁO! NIC SIĘ NIE STAAAAŁOO TARA NIC SIĘ NIE STAAŁOOO.