39 obserwujących
683 notki
891k odsłon
393 odsłony

Skandal! Zablokowano premierę książki: „Powrót do Jedwabnego”

Wykop Skomentuj14

Na SG S 24 propagandzista Kemir i jego pieśniarka Gabor a w tle rzeczy poważne. Wrzucam w całości

W Warszawie zablokowano premierę książki „Powrót do Jedwabnego”. O sprawie informuje autor Wojciech Sumliński.

„Nie czekając – przed wejściem do klubu Park rozpoczęliśmy tzw. zgromadzenie spontaniczne. Setki patriotów protestuje przeciw bezprawnym blokadom książki!” – poinformował autor. Spotkanie miało się rozpocząć o godzinie 18:00 w Klub Park. 

PILNE! Nie wpuszczono nas na premierę książki "Powrót do Jedwabnego"!

Nie czekając - przed wejściem do klubu Park rozpoczęliśmy tzw. zgromadzenie spontaniczne. Setki patriotów protestuje przeciw bezprawnym blokadom książki!

To nie pierwsza blokada książki. Wojciech Sumliński na łamach Mediów Narodowych poinformował, że zakazano mu spotkania na Uniwersytecie kardynała Stefana Wyszyńskiego w sprawie jego nowej książki o Jedwabnem. Przy wcześniejszych premierach nie było problemów. 

Ta książka ma być pokazaniem prawdy. To co robią z nami, szeroko rozumiani żydzi – przede wszystkim przedsiębiorstwo holokaust – to jest po prostu łgarstwo. Ta książka to pokazuje, odkłamuje ona mit o holokauście” – powiedział Sumliński. Pokazane są w niej między innymi zapiski świadczące o zadowoleniu Żydów z gett stworzonych podczas II wojny światowej na terenie m.in. Polski przez Niemców. "

media narodoweWykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka