52 obserwujących
813 notek
1021k odsłon
  2471   1

Zła wiadomość. Żydzi mają mesjasza!

Można się śmiać, można wzruszać ramionami, ale sprawa jest naprawdę poważna. Kto czyta Pismo Św. ten zrozumie w czym rzecz, tym bardziej że trochę znaków ku temu już było.

Oto nie tak dawno narodziła się w Izraelu czerwona jałowka. Religijni Żydzi są pewni, że oznacza to jedno: nadchodzi koniec świata,. Jak twierdzą izraelskie media, które również zauważyły ten fakt,  są to  pierwsze od 2000 lat narodziny proroczej krowy. Ostrzegają również, że może to być impuls do wypełnienia się biblijnej przepowiedni o końcu świata. Od tego momentu brakowało już tylko przysłowiowego paska i sprzączki.

Pismo Św. powiada, że nasz świat rozpocznie drogę do zatracenia się w tym momencie, w którym Izrael zbierze się ponownie w jedno w Ziemi Obiecanej. 

"Ja, Bóg Izraela, ich nie opuszczę. Sprawię, że wytrysną rzeki na gołych miejscach i krynice wśród dolin, obrócę pustynie w kałuże wód, a ziemię suchą w źródła. Zasadzę na pustyni cedry, akacje, mirty i drzewa oliwne. Zaszczepię na stepie razem cyprys, wiąz i pinie, aby widzieli i poznali, zważyli i zrozumieli wszyscy, że to ręka Pana uczyniła i że to stworzył Święty Izraelski."

I rzeczywiście, stało się tak - zebrał się Izrael w jedno schodząc do ziemi obiecanej  z czterech stron świata. Martwy język tego ludu  (hebrajski) na powrót ożył, ożyła również wraz z nim i waluta (szekla) Złowroga, głucha pustynia zamieniła się w lesiste rajskie ogrody. Powstał też projekt odbudowy samej Świątyni Pańskiej w Jerozolimie, a wielcy tego świata orzekli, że  Jerozolima stanie się ponownie stolicą Izraela.

https://www.youtube.com/watch?v=DzQRsX1qb0c

Teraz świat obiegła kolejna hiobowa wieść. Oto w Izraelu narodził się... Mesjasz. Źle, nie tyle się narodził, ile wyszedł z cienia aby nauczać Żydów. Ma 32 lata i nazywa się Jizkiahu Ben David, chociaż nie jest to takie do końca pewne, bo oszalały na jego punkcie tłum co widać zresztą na filmikach  nazywa go po prostu mesjaszem,  królem Izraela. On sam ponoć temu wcale nie zaprzecza, tylko szafuje na lewo i prawo wersami z Tory zapowiadając światowe królestwo, jedną religię, oczywiście pod swoim przewodem, oraz to że odbuduje Świątynię Salomona, którą zburzyli w roku 70  n.e  Rzymianie.

https://www.israellycool.com/2021/04/11/antisemites-allege-jews-have-anointed-a-messiah-called-jizkiahu-ben-david/

A tutaj  o tym samym zdarzeniu opowiada polski youtuber 

 https://www.youtube.com/watch?v=DE3wIwU5fGc

Jak więc widać czas nam się w zastraszającym tempie kurczy, ucieka, gotujmy się więc na spotkanie ze Stwórcą...

Lubię to! Skomentuj56 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale