56 obserwujących
911 notek
1099k odsłon
  344   5

Eternity grozi mi sądem

Tego typu tekst otrzymalem od szacownego Eternity na skrzynkę wewnętrzną. Co państwo blogerzy na ten zgrzyt zapisany poniżej?


"Eternity

Pogodny

10 października 2021, 11:49

25

3

@Eternity

Cześć faryzeuszu, żępolisz tak jakby ci pejsy z eternitem do gęby wlazły.

Ukrywanie sie za nickiem nic dzisiaj ne daje. Chcesz sie przekonac? Albo przeprosisz, albo uzyje innej drogi."

Odpowiedziałem mu:

Ty również ukrywasz się za nickiem. Poza tym po wielokroć obrażasz nas, naród polski i Polaków stosując wobec nas pedagogikę wstydu. Nie szantażuj więc, bo to nie ma sensu. Po wielokroć swoimi ustawicznymi kłamstwami  obraziłeś mnie i moją Ojczyznę, więc to ja powinienem cię jako Polak pozwać. Zaprzestań stosowania więc wobec Polski i nas narodu polskiego kłamstw w/g Grossa oraz innych piewców o rzekomej, masowej współpracy Polaków z hitlerowcami w ludobójstwie Żydów na terenie Rzeczpospolitej a nie będziesz noszony - w myśl powiedzenia, że nosił wilk razy kilka poniesli i wilka. 

Ps.

Nimeniej zajrzałem na blog szacownego Eternity i odniosłem wrażenie, że mogę stanąć twarzą w twarz z braćmi mego ojca. Tak, tak, bo  szacowny Eternity udowadnia to swoimi notkami, a udowadnia to jeszcze bardziej w swoich komentarzach:

duszochwat

4 października 2021, 20:13

35

6

No właśnie, bo taki Szmul Wasersztejn to oszust! (...) Jesteś taki sam oszust jak ów Szmul! Oszust na oszuście, czemu wy bezbożni żydzi tak kłamiecie i oszukujecie?

Eternity odpowiada Duszochwatowi w kulturalny, w zgodny z ogólnie przyjętym prawem sposób:

Śmieciu, radzić to sobie możesz swoim kolegów, na poziomie szkółki niedzielnej. Jesteś żałosny w tej swojej bezsilności. A co Ty debilu masz wspólnego z Polakami? Ty zero, nic, zbyteczny chamski odpad, nieuk. Pozwoliłaś sobie na swoje durnowate opluwanie. Osobiście hejterów ani kretynów nie toleruje. Od tego zwoje przegrzewają. Zwłaszcza ten jeden, odpowiedzialny za komentowanie na blogach i defekację. Uwzględnisz to sam czy trzeba pomóc kopniakiem?

i dalej

gini

4 października 2021, 20:36

5

1

https://www.salon24.pl/u/chodakiewicz/80974,zydowscy-zolnierze-hitlera

Zydowscy zolnierze Hitlera ,po cholere klamac

Odpowiada Eternity:

Eternity

4 października 2021, 21:12

4

124

@gini

Zydowscy zolnierze Hitlera ,po cholere klamac

Mam prosbe. Nie uprawiaj u mnie antysemityzmu, - tym bardzuej nie na temat notki. Zrob u siebie wpis na ten temat. Mam nadzieje, ze sie zrozumiemy.


No tutaj grzecznie, ale i tak z podtekstem, czyli nie czepiaj się, i nie wyciągaj z szafy naszych cuchnących trupów, które nie służą absolutnie założeniom finansowym Holocaust Industry.

Kim jest Eternity? na 99% mozna się domyśleć. Wycelowanie jednak dział przez Eternity w moim kierunku i domaganie się przeprosin od mnie,  to próba zakneblowania prawdy wołającej do Boga z nielicznych ust narodu wybranego..

Lubię to! Skomentuj31 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale