59 obserwujących
984 notki
1166k odsłon
  395   5

Opętany Watykan

Ostatnio przedrukowałem wpis mówiący o tym, że niebawem zostanie (tutaj wspomniany cytat) " zniesiona Przenajświętsza Ofiara Eucharystyczna Mszy Świętej. Eucharystia zostanie zniesiona definitywnie i na dobre. Nie będą sprawowane Msze Święte publicznie. Będą księża sprawujący Msze Święte w domach prywatnych. Po tym jak zostanie zniesiona Ofiara Mszy Świętej bądź ostrożny, ponieważ jakkolwiek msze wciąż będą sprawowane publicznie to jednak mogą one zawierać elementy okultystyczne."

I jak widzę zbliżamy się ku temu co raz szybciej, a za podstawę takiego stwierdzenia niech posłuży nie tylko figurka pogańskiego bożka Pachamamy stawiana na Ołtarzu Pańskim, czy nakazana szatańska synodalność mająca rozwalić KK od środka, ale kolejna decyzja Judasza w sutannie, wiernego sługi Szatana i masonerii, fałszywego proroka, niejakiego jezuity o nazwisku Bergoglio, którego tęczowi zboczeńcy, neokomuniści i masoni nazywają papieżem (pewne dlatego, że to ich papież)

Co wymyślił obecnie  ten opętany piewca Zła? Bo to, że nakazał pracownikom Watykanu pod rygorem szczepić się szatańskim preparatem mającym w sobie części ciał wyabortowanych dzieci to wiemy, a jak nie, to precz z pracy watykańskiej. Zakazać ludowi modlić się do Boga Mszą Trydencką ustanowioną od wieków? Też dla niego mały pikuś. Teraz postanowił utrudnić życie milionom katolickich turystów odwiedzającym Dom Pana który im skradł. Czytam więc:

"Z woli papieża Franciszka progi instytucji (Bazylika św. Piotra to instytucja???) mogą przekroczyć wyłącznie osoby legitymujące się tzw. certyfikatem covidowym, zamaskowane i specjalnie oznakowane „opaskami covidowymi” na rękach.

Takie zarządzenie wydał przewodniczący Papieskiej Komisji ds. Państwa Watykańskiego, abp Fernando Vérgez Alzaga. Dekret wszedł w życie 10 stycznia i nakazuje weryfikowanie certyfikatów (...) Gdy gość udowodni, że przyjął wszystkie dawki preparatu przeciw COVID-19, będzie musiał poddać się badaniu temperatury i założyć na twarz maskę zgodną z rządowymi specyfikacjami (tzw. standard FFP2). Ponadto na rękę należy nałożyć opaskę stwierdzającą, iż jest się posiadaczem „przepustki” covidowej."

Mam błogą nadzieję, że kiedy ten łotr ostatecznie zamachnie się na Mszę Św. i ją odwoła jako coś historycznie  głupawego, a już Ją zepsuł na terenie Italii nakazując zmienić Słowa Chrystusa w Przeistoczeniu, to Dobry Bóg, mimo że dobry nie będzie miał nad tym szatańskim pomiotem żadnej litości.

na podst. PCh24

Lubię to! Skomentuj27 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale