Pogodny Pogodny
332
BLOG

Wpierw ogłupić a później zabić

Pogodny Pogodny Rozmaitości Obserwuj notkę 9

To ciekawy tekst, tym bardziej ciekawy, że często gęsto zapominamy o tym co było, wierząc święcie że wraz z kolejnym dniem będzie lepiej; Zaś w przypadku ludzi, że dojdzie do  opamiętania się i zmiany trybu ich życia. Nic z tych rzeczy. Donald Tusk jest tego jaskrawym dowodem, zresztą biblijne przysłowie głosi, że od "Złych zło pochodzi". Jakże by więc mogłoby być inaczej w przypadku ludzi Tuska? W tym miejscu skorzystam z fragmentów tekstu autorstwa Agnieszki Piwowar na jej stronie, a dotyczącym pani Minister Oświaty Barbary Nowackiej oraz Minister Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej pani Agnieszki Dziemianowicz-Bąk.

"Owładnięcie wykształcenia i wychowania, to jeden z głównych celów (...) Bezpośredni wykonawcy tych zadań, to niekoniecznie wysoko wtajemniczeni członkowie rozmaitych lóż, lecz najczęściej ich – łase na posady i profity – bezwzględne narzędzia w ludzkiej skórze.

W dzisiejszych czasach coraz częściej przybierają one postać kobiecą, czego przykładem są Barbara Nowacka i Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.

Ich dotychczasowa kariera w polskojęzycznej polityce, polegała głównie na tym, że w imię fałszywie pojętej „wolności” wydzierały się na ulicach żądając „prawa” do bezkarnego zabijania nienarodzonych dzieci. Za organizowanie i udział w tzw. czarnych protestach, zostały docenione przez globalistów. W 2016 roku Nowacka i Dziemianowicz-Bąk znalazły się na liście Top 100 Global Thinkers [globalni myśliciele], opracowanej przez amerykański magazyn „Foreign Policy”.

Z ulicznych awanturnic awansowały do ministerstw. Teraz biorą się one za nauczanie polskich dzieci i ustawianie życia polskim rodzinom, żeby dobić w nich resztkę normalności.

Barbara Nowacka została nową minister edukacji i już szykuje drastyczne zaniżenie poziomu nauczania. W czasach fałszywej pandemii, jako przewodnicząca parlamentarnego Zespołu ds. Szczepień i Promocji Zdrowia, dociskała ówczesny rząd PiS, by jeszcze bardziej szprycować Polaków. Kilka lat temu, jako posłanka Platformy Obywatelskiej, współtworzyła projekt zakładający liberalizację aborcji. Polega on na tym, aby każda Polka mogła przerwać ciążę [czytaj: zabić dziecko] do 12. tygodnia.

Teraz Nowacka chce stworzyć „lajtową” i „fajową” szkołę dla dzieciaków, których rodzice nie wyskrobali. W związku z tym, ma być od września mniej zajęć z biologii, historii, fizyki, chemii, geografii i języka polskiego. Kolejnym elementem pakietu reform w szkolnictwie ma być likwidacja prac domowych.

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk to nowa minister rodziny, pracy i polityki społecznej. Jeszcze w poprzedniej kadencji, jako posłanka Lewicy, prezentowała pakiet „Bezpieczna Polka”, w którym domagała się m.in.: legalnej aborcji, bezpłatnej antykoncepcji czy całkowitej refundacji in vitro. W czasach fałszywej pandemii domagała się restrykcji dla niezaszczepionych na COVID-19.

A kiedy objęła tekę ministra ds. rodziny, ogłosiła, że należy wycofać zapisy o klauzuli sumienia dla lekarzy, którzy odmawiają aborcji z powodów etycznych. Zdaniem Dziemianowicz-Bąk to relikt, który powinien zniknąć.

Przypominam zatem pewną oczywistość. Nauka nie pozostawia wątpliwości, że życie ludzkie zaczyna się w momencie poczęcia. Komórka ludzka – także ta, której po zapłodnieniu in vitro nie daje się szansy rozwinąć i urodzić (np. poprzez wylanie do zlewu) – ma swój kod DNA, który określa płeć dziecka oraz jaki będzie mieć kolor oczu i włosów, a nawet wzrost (przy zapewnieniu odpowiedniego odżywiania).

W związku z powyższym, zarówno aborcja jak i selekcja przy zapłodnieniu pozaustrojowym, to nic innego jak zabicie człowieka. Dotychczas Polska przoduje w europejskich rankingach, jako kraj, w którym największy odsetek osób jest zdecydowanie przeciwnych aborcji. Taki stan rzeczy wynika nie tylko z przesłanek religijnych czy etycznych, ale także z konkretnej wiedzy Polaków w tym temacie.

Zapewne dlatego, że Polacy sporo jeszcze rozumieją, Barbara Nowacka stanowczo odrzuciła pomysł przeprowadzenia referendum ws. liberalizacji prawa aborcyjnego, dekryminalizacji aborcji, kwestii klauzuli sumienia i tabletki „dzień po”. Po prostu chce, aby rząd to wszystko wprowadził, bo tak.

Tymczasem planowe zaniżenie poziomu nauczania, ma na celu obniżenie świadomości Polaków do tego stopnia, żeby można było wmówić społeczeństwu każdą bzdurę i do reszty nim sterować.

Jednak trzeba zaznaczyć, że ekipa Donalda Tuska nie robi nic nowego, a jedynie kontynuuje po swoich poprzednikach metodyczne niszczenie narodu polskiego (...)

Autorka tekstu zapomniała o trzeciej pani. Minister zdrowia Izabeli Leszczynie. Ta z kolei wieszczy że:

"Powoływanie się na art. 39 ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty, który mówi o tym, że lekarz może uchylić się od wykonania konkretnej medycznej procedury, może być stosowany, ale nigdy wtedy, gdy zagrożone jest zdrowie lub życie pacjentki. I o tym mówi art. 30 tej samej ustawy, na który lekarz nie może  się w takiej sytuacji powołać na klauzulę sumienia."

W tym miejscu przypomina mi się wyrok jaki wydał swego czasu król Salomon. Oto dwie kobiety rościły sobie prawo do tego samego dziecka jako prawowite matki. Dziecko jako dowód w sprawie złożono też u stóp króla. Król rozkazał więc stojącemu obok niego żołnierzowi aby ten rozciął dzieciątko na pół i dał każdej po jego połowie. Wtedy jedna z nich powiedziała: "Rozetnij je, panie mój, abym nie cierpiała swojej krzywdy."  Druga zaś odparła: "Prędzej mnie zabij, mój królu."  Wówczas król powstrzymał żołnierza i oddał dziecko w ręce tej, która wybrała dla siebie śmierć, motywując swój wyrok tym, że prawdziwa matka nie dopuści nigdy świadomie do śmierci własnego dziecka. Prędzej bowiem sama zginie w  obronie jego życia.

Jestem zatem ciekawy postaw tych trzech pań w momencie zagrożenia życia nienarodzonego w ich  łonie. Co by  wówczas wybrały? Śmierć własnego dziecka czy też może własne? Myślę,  iż wybrałyby śmierć swojego potomstwa, gdyż nie byłyby  w tej sytuacji okazać uczuć wyższych jakie towarzyszą z reguły kochającej matce.

na podstawie : https://piwar.info/wspieraj-wolne-slowo/ 

Pogodny
O mnie Pogodny

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości