Blog
pogodne marzenia
Pogodny
Pogodny dawniej Mikker
23 obserwujących 449 notek 563583 odsłony
Pogodny, 13 marca 2018 r.

Zabili z zemsty śmiejąc się policjantom w twarz

774 11 0 A A A

Bez komentarza, chociaż aż się prosi by zapytać: wpierw strzelać do takich bydlaków, a dopiero później zadawać im pytania? Czy też strzelać do nich bez zadawania pytań?

 

"O szokującej sprawie podwójnego morderstwa donosi szwedzki portal „Nyheter Idag”. W zeszłym tygodniu policja została powiadomiona o właśnie dokonanym morderstwie dokonanym na kobiecie w mieszkaniu, które zajmowała z mężem i dziećmi w Hallonbergen. To północno-zachodnie przedmieście stołecznego Sztokholmu, według danych z 2006 r. w 2/3 zamieszkane przez rezydentów nieurodzonych w Szwecji.

Funkcjonariusze niezwłocznie ruszyli na miejsce, by zobaczyć jak na ich oczach dwóch imigrantów przy pomocy noża morduje mężczyznę. Po oddaniu strzałów udało się obezwładnić morderców, ale ich ofiara nie przeżyła. Jak się okazało, był on mężem kobiety, w sprawie morderstwa której policjanci przyjechali. Jej bezgłowe ciało znaleziono w mieszkaniu. Głowę odcięto nożem. Według wszelkiego prawdopodobieństwa celem był mężczyzna, który był świadkiem w sprawie toczonej przeciwko członkom imigranckiego gangu. Aresztowani mordercy (w wieku 20 i 21 lat) uciszyli go w ten makabryczny sposób. Policja zatrzymała potem również 15 i 16 latka, ale po przesłuchaniu zwolniła młodszego.

Jak powiadomił redakcję informator z kręgów policyjnych, sprawcy wywodzą się z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Po przewiezieniu na komisariat zachowywali się butnie i śmiali się policjantom w twarz.

Nie okazali skruchy ani zrozumienia dla tego, co się stało – powiedział policjant. – Byli bardzo podekscytowani, kiedy weszli. Siedzieli, śmiali się. Żołądek się wywraca, gdy wiesz że znowu będą na ulicy w ciągu maksymalnie dwóch lat."

za: nyheteridag.se  Dziennik Narodowy


Opublikowano: 13.03.2018 14:53. Ostatnia aktualizacja: 13.03.2018 14:54.
Autor: Pogodny
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Map

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Jednym słowem Hawaje to taki sam grajdoł jak na Thaiti. Polinezja zdechła. No, może jeszcze...
  • @Oscar Boris Velder  Pewnie w następną niedzielę znów coś wrzącą. Oby nic takiego jak ta...
  • @maur  No to się nie zgodzę. Trylogia Siebkiewicza to polska wersja francuskiej płaszcza i...

Tematy w dziale Polityka