37 obserwujących
703 notki
905k odsłon
2316 odsłon

Jerzy Stuhr wraz z Mariuszem Szczygłem pozwali państwo polskie za smog

Wykop Skomentuj157

Pierwszą była aktorka Grażyna Wolszczak. Pozwała do sądu o smog Skarb Państwa i wygrała. Teraz jej śladem podążyli Jerzy Stuhr wraz z dziennikarzem panem Mariuszem Szczygłem. Przyznam żałosne to ciąganie po sądach państwa polskiego, bo przecież nie o poprawę klimatu chodzi, ale bądźmy szczerzy bardziej o kasę, gdyż jak wiadomo bogatemu nigdy dość, chociaż tutaj pojawi się jednak spore zaskoczenie.

Stuhr żali się słowami: "Grałem "Wałęsę w Kolonos". Z powodu ataku kaszlu musiałem upokorzony zejść ze sceny." 

Jak słyszałem w radiu aktor dodał również, że za sprawą smogu zachorował na raka, ma oprócz tego astmę, która zmusza go do korzystania z inhalatorów  i tym podobne. Mariusz Szczygieł natomiast stwierdził, że  "Zimą czuję pieczenie w gardle, jakbym się napalił papierosów."

Obaj panowie zażądali w ramach zadośćuczynienia od państwa polskiego po.... pięć tysięcy złotych.

Czy to nie śmieszne? Rozumiem, 5 milionów dolarów do ręki bo złamana kariera a dym uliczny jak w Chinach, ale pięć tysięcy? I to w złotówkach? Koszta procesu będą większe....

Chyba więc nie smog obu panom zaszkodził, ale bardziej obecny rząd, jego polityka, a wcześniej niezwykle dyspozycyjny tryb życia z racji wykonywanych zawodów.

Dziwię się jednak szczególnie panu Stuhrowi (gdyż nie wiem gdzie swoje gniazdko uwił pan Szczygieł), bo ten  mieszka w Krakowie, a tam teraz za sprawą prezydenta Majchrowskiego zapanował prawem nakazany raj ekologiczny, czyżby dalej truli?

Wykop Skomentuj157
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości