zetjot zetjot
211
BLOG

Jak wasze wybory szkodzą wam i innym

zetjot zetjot Polityka Obserwuj notkę 8

Czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak wasze idiotyczne wybory idiotów na publiczne stanowiska szkodzą wam i innym ?

Prezydent Nawrocki, prawdziwy polityk z jajami, jedzie do Waszyngtonu na zaproszenie prezydenta Trumpa. Cała Polska z tego będzie miała korzyść, a ta korzyść byłaby  jeszcze większa, gdyby rządził ktoś inny niż Tusk.

Idiotą jest ktoś, kto wybiera takich nieudaczników i ewidentnych zdrajców. Wyobrażacie państwo sobie, co by to było gdyby prezydentem został Trzaskowski ? Naprawdę to sobie wyobrażacie ? Wyobrażacie sobie Trzaskowskiego w Waszyngtonie ? A przecież głosowałý na Trzaskowskiego miliony ludzi - i trzeba to jednoznacznie stwierdzić, że to były miliony idiotów. 

Wybieranie ludzi, którzy nie mają pojęcia o strukturze zachodniej cywilizacji i jej chrześcijańskich fundamentach, a co za tym idzie, nie są w stanie podejmować merytorycznych decyzji, to jest czysty idiotyzm. Liberalizm znalazł się w ostatecznym upadku i top jest jego koniec. Ktokolwiek tego nie widzi, jest idiotą. Trzeba w końcu zdać sobie sprawę z faktu, że albo wspieramy tę cywilizację, albo wybieramy upadek. Tertium non datur.

I trzeba też pamiętać, że określenie ,, idiota" wymyślili 2500 lat temu Ateńczycy. Był czas żeby się czegoś nauczyć. A każdy kolejny dzień dostarcza coraz więcej przypadków tego idiotyzmu. Jakieś siano, jakaś pizza, jakieś zakazane lody, jakaś parada równości, jakiś atak imigranta na białego, a jakaś lafirynda wypowiada się udając znajomość polityki.


zetjot
O mnie zetjot

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (8)

Inne tematy w dziale Polityka