Adam Niedzielski nie widział upadłych knajp. Rafał Trzaskowski odpowiada

Rafał Trzaskowski reaguje na to, co powiedział Adam Niedzielski. Fot. PAP/Darek Delmanowicz
Rafał Trzaskowski reaguje na to, co powiedział Adam Niedzielski. Fot. PAP/Darek Delmanowicz
Minister zdrowia Adam Niedzielski zapewne cofnąłby słowa, które wypowiedział w ostatnim wywiadzie, gdyby tylko mógł. Polityk na pytanie o skuteczność tarcz antykryzysowych stwierdził, że jadąc do pracy nie widzi miejsc, które zostały zamknięte przez pandemię. Wypowiedź wywołała liczne kontrowersje, a ministrowi odpowiedział prezydent Warszawy.

Rafał Trzaskowski na antenie TVN24 skomentował to, co tego samego dnia rano w RMF mówił Adam Niedzielski. Prezydent Warszawy dodał, że władze stolicy udzielają pomocy przedsiębiorcom, z czego skorzystało dotąd ponad siedem tysięcy firm. 

Adam Niedzielski nie widział knajp zamkniętych przez pandemię. Rafał Trzaskowski komentuje

- Jak oderwany jest rząd dzisiaj od rzeczywistości, widać było po słowach ministra Niedzielskiego, który przejechał się limuzyną po Nowym Świecie i powiedział, że nie widział żadnych zamkniętych lokali. Ja akurat spacerowałem po Nowym Świecie i naliczyłem dwanaście zamkniętych lokali, restauracji, księgarń - powiedział wiceszef PO.

Polecamy:

Adam Niedzielski zareagował w sposób, który oburzył wiele osób, na komentarz Roberta Mazurka, że „wystarczy się przejść po Warszawie i zobaczyć, ile miejsc, ile punktów gastronomicznych padło”. - Jak przejeżdżam przez Nowy Świat, jadąc do pracy, to nie widzę tych zamkniętych lokali - powiedział minister zdrowia.

Robert Mazurek zdziwiony tym, co mówi Niedzielski. Będzie „spacer fakultatywny”?

Robert Mazurek był zaskoczony odpowiedzią polityka, komentując, że nie wszystko widać zza okna limuzyny. Dziennikarz zasugerował, że Niedzielskiemu przydałby się „spacer fakultatywny”, żeby zobaczył, jak wygląda jedna z głównych ulic stolicy po serii rządowych lockdownów i obostrzeń. - Jesteśmy umówieni - odpowiedział minister.

MD

Czytaj dalej:

Jaś Kapela czy Maja Staśko - kto jest bardziej znany?

Spór o lądowisko w Krakowie. Dyrektor szpitala ukryła ekspertyzę

Luzowanie obostrzeń na wakacje. Od 13 i 26 czerwca

Rezolucja ws. mechanizmu warunkowości przyjęta. Kto z europosłów był za, kto przeciw

500 plus również dla emerytów. Senat przyjął ustawę

Lubię to! Skomentuj38 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości