Stewardesy w garniturach? Koniec ze spódniczkami!

unsplash/Naitian(Tony) Wang
unsplash/Naitian(Tony) Wang
Coraz częściej w różnych zawodach odchodzi się od klasycznych uniformów, które utarły się w świadomości każdego. Jak można myśleć przecież o stewardesach inaczej niż w klasycznym komplecie ze spódnicą? SkyUp Airlines przeprowadza prawdziwą rewolucję w strojach członków załogi.

Stewardesy w nowych mundurach

"Nadszedł czas na zmiany. Zawód stewardesy powstał prawie sto lat temu. W tym okresie wiele się zmieniło, a co najważniejsze – zmieniła się kobieta" - napisano na stronie SkyUp Airlines na Facebooku.

Według linii lotniczej wymaga to nowego spojrzenia na wykonywany przez nie zawód i rewolucyjnych zmian.

"Agencja doradztwa modowego Frame Fashion Consultancy przeprowadziła dla nas badanie: zbadała historię strojów, przeprowadziła wywiady ze stewardesami. W efekcie wspólnie opracowaliśmy koncepcję nowej formy uniformów – SkyUp Champions. Taki, który oddaje ducha nowoczesności i opiera się na idei ruchu. Nowa forma jest stworzona dla aktywnych, odważnych, jasnych; tych, którzy nie lubią nadmiernej formalności, ale cenią styl" - czytamy.

Nowe stroje przygotowane przez firmę są dedykowane stewardesom - otwartym na nowości i kochającym podróże i życie.

Zobacz także:

Zamiast szpilek Air Maxy

W nowych projektach ubrań nacisk położono przede wszystkim na wygodę, dlatego stewardesy w SkyUp Airlines będą już od jesieni chodziły w butach Nike Air.

Inspiracją dla stworzenia makijażu były kolory nieba, które pasażerowie widzą z kokpitu. "Specjaliści Backstage Beauty & Refresh opracowali delikatny gradient z delikatnym pomarańczowym, jak o zachodzie słońca i niebieskim, jak o świcie" - czytamy.

Co myślicie o nowych uniformach stewardes ze SkyUp Airlines?


WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości