Filmik posła PiS miał promować „Polski Ład”. Czy udało mu się kogokolwiek przekonać?

Warszawski poseł Paweł Lisiecki z PiS przekonuje do "Polskiego Ładu".
Warszawski poseł Paweł Lisiecki z PiS przekonuje do "Polskiego Ładu".
Poseł Paweł Lisiecki z klubu PiS i próbuje przekonać Polaków do "Polskiego Ładu". Nagrał specjalny filmik. Czy mu się to udało?

Warszawski poseł Paweł Lisiecki z PiS wrzucił na Twittera filmik, który ma pokazać, że przez pomysły z „Polskiego Ładu” zostanie nam w kieszeniach mnóstwo pieniędzy.

Filmik jest jednak dosyć dziwny. Poseł w nagraniu wyciąga z kieszeni upchane 30 tys. zł w gotówce i przypomina, że tyle teraz ma wynieść kwota wolna od podatku. Na koniec nagrania, po pieniądze sięga tajemnicza dłoń w czarnej rękawiczce, którą poseł uderza. Filmik został nagrany pod siedzibą Ministerstwa Finansów. Co ma symbolizować ręka i skąd poseł wziął 30 tys zł? Nie wiadomo.

Zaniepokojenie w związku z Polskim Ładem wyraża ostatnio Porozumienie. Premier podjął decyzję o odwołaniu Anny Korneckiej (Porozumienie) z funkcji podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii za to, że krytykowała rządowy program.

Także spora część Prawa i Sprawiedliwości nie jest przekonana do tego, co proponuje premier Mateusz Morawiecki. Sceptyczni są też wyborcy. 

Na nietypowy klip odpowiedziało już PSL:


KJ

Czytaj też:

Lubię to! Skomentuj61 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka