Kukiz zbesztany przez Adamowicz. „Nie wycieraj sobie gęby moim mężem”

Kukiz zbesztany przez Adamowicz. „Nie wycieraj sobie gęby moim mężem”. Fot. Facebook
Kukiz zbesztany przez Adamowicz. „Nie wycieraj sobie gęby moim mężem”. Fot. Facebook
Paweł Kukiz mierzy się z falą ostrej krytyki po tym, jak zagłosował za tzw. lex TVN. W jednym z nielicznych komentarzy stwierdził, że hejt, z jakim się spotkał, jest niczym w porównaniu z tym, z którym mierzył się zamordowany Paweł Adamowicz. Wdowa po byłym prezydencie Gdańska ostro zareagowała.

Paweł Kukiz po środowych głosowaniach odwołał dwa wywiady telewizyjne. Muzyk, a od kilku lat również polityk, mierzy się z falą ostrej krytyki po tym, jak zagłosował za zmianą ustawy o radiofonii i telewizji.

Paweł Kukiz przerażony falą krytyki. „Hejt na Adamowicza jest niczym” 

Kukiz od tej pory udzielił jedynie kilku zdawkowych komentarzy. Jak przyznaje, jest zszokowany skalą hejtu, który wylał się na niego za głosowanie zgodnie z jego poglądami.

 - Ci sami ludzie, którzy lali łzy po śmierci Pawła Adamowicza, robią to, co robią. Hejt na Adamowicza jest niczym w porównaniu do tego, co spotyka mnie i moją rodzinę - stwierdził Kukiz. - Niestety taka jest ta kultura piewców miłości, tolerancji i wolności mediów - powiedział lider Kukiz'15 dla wpolityce.pl.

Polecamy:

„Nie wycieraj sobie gęby moim mężem”. Adamowicz ostro do Kukiza

Słowa Kukiza spotkały się z ostrą krytyką ze strony wdowy po zamordowanym Pawle Adamowiczu. Magdalena Adamowicz stwierdziła, że Kukiz stoi teraz tam, gdzie stali i stoją inspiratorzy zabójstwa jej męża.


„Panie Kukiz, niech Pan nie wyciera sobie gęby moim mężem” - napisała eurodeputowana Platformy Obywatelskiej. W kolejnym zdaniu Adamowicz poprosiła jednak o to, by skończyć z hejtem na Kukiza. „Z całego serca proszę wszystkich: dość” - napisała.

„Siły zbierajmy na walkę o Polskę, nie traćmy ich na hejt” - zakończyła Magdalena Adamowicz.

MD

Czytaj też:

Lubię to! Skomentuj104 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka