Justyna Pochanke ujawniła powód swojego odejścia z TVN. Fot. Twitter/Facebook
Justyna Pochanke ujawniła powód swojego odejścia z TVN. Fot. Twitter/Facebook

Justyna Pochanke ujawniła powód swojego odejścia z TVN

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 50
Justyna Pochanke, ku zaskoczeniu widzów, pojawiła się niedawno na antenie TVN. Był to jednak jedynie gościnny występ z okazji 20. urodzin stacji. Nie mniejsze zdziwienie towarzyszyło jednak widzom gdy prezenterka nagle zniknęła z anteny. Po ponad roku Pochanke ujawniła powody odejścia z TVN.

Justyna Pochanke poinformowała o zakończeniu współpracy ze stacją dzień po drugiej turze wyborów. Choć sama do tej pory nie ujawniła, jakie były jej powody odejścia z „Faktów”, spekulowano że nie bez znaczenia była reelekcja Andrzeja Dudy.

Justyna Pochanke ujawniła powód swojego odejścia z TVN

Justyna Pochanke w rozmowie z „Newsweekiem” odniosła się do tych pogłosek. „Zabawna zbieżność” - w ten sposób skomentowała czas, w którym ogłosiła swoje odejście po kilkunastu latach pracy dla TVN. Prezenterka ujawniła, jakie były prawdziwe powody jej decyzji.

- Ja to jednak naprawdę zrobiłam na własną, gorącą prośbę. Kropelki zbierały się we mnie od dawna. Wszystkie były natury osobistej. Odeszłam bez wojny i histerii. Czasem tak można i czasem tak trzeba - przyznała. - Miałam świadomość, że z takiej sceny można spaść, ale zejść? - powiedziała w rozmowie z dziennikarką „Newsweeka”.

Czytaj też:

Justyna Pochanke odeszła z TVN. Zamieszkała w Hiszpanii?

Justyna Pochanke do tej pory nie wyjaśniła powodów swojego odejścia z TVN. Kilka miesięcy wcześniej stacja pożegnała się z jej partnerem, Adamem Pieczyńskim. Jest on uważany za głównego twórcę sukcesu TVN24, a z Grupą TVN żegnał się jako naczelny stacji oraz jego flagowego programu - „Faktów”. Pochanke zdementowała informacje, jakoby wraz z mężem wyprowadziła się z Polski i zamieszkała w hiszpańskiej Marbelli.

- Nikt mnie z mojego kraju nie wygoni - skwitowała.

Justyna Pochanke na okładce „Newsweeka”. „Ta władza się boi"

Justyna Pochanke ostatnio gościnnie pojawiła się na antenie TVN. Z okazji 20-lecia stacji życzyła jej widzom i pracownikom „stu lat niezależności”. W ostatnio udzielonym wywiadzie prezenterka odniosła się do ruchów władzy w kontekście koncesji dla TVN. Okładkową rozmowę zatytułowano „Ta władza się boi". 

- Ta władza nie jest ślepa ani głucha i doskonale zdaje sobie sprawę, że jej czar prysł - przekonuje Pochanke. - Nie mówię, że skończyło się PiS, ale każda krytyka jest dziś dla niego groźna - zauważyła.

MD

Polecamy:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj50 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Kultura