Sylwester w Zakopanem. Wygwizdali Kammela, gdy prosił o nałożenie maseczek

Publiczność w Zakopanem, fot. PAP/Łukasz Gągulski
Publiczność w Zakopanem, fot. PAP/Łukasz Gągulski
Trwa "Sylwester Marzeń" w Zakopanem. Na Wielkiej sylwestrowej estradzie pod Równią Krupową o godz. 20 rozpoczął się koncert transmitowany przez TVP. Jak informuje policja pod sceną w wydzielonych sektorach zebrało się osiem tysięcy osób. Tłum, ścisk, a mało kto nosi maseczkę - zauważają internauci.

"Sylwester Marzeń" został zgłoszony na 30 tys. uczestników, jednak na początku imprezy frekwencja nie była zbyt wysoka - twierdzi policja. Część widzów nie zdecydowała się na wejście na wyznaczony teren imprezy i ogląda widowisko z terenów okalających wydarzenie.

Bawią się bez maseczek

Jak zauważyli internauci, ludzie mają gdzieś obostrzenia i bawią się w najlepsze bez dystansu i maseczek. Prezenter Tomasz Kammel, który poprosił publiczność, by nałożyła maseczki, został wygwizdany.

Zobacz galerię zdjęć:

Publiczność w Zakopanem, fot. PAP/Łukasz Gągulski
Publiczność w Zakopanem, fot. PAP/Łukasz Gągulski Jacek Kurski z żoną, fot. PAP/Łukasz Gągulski Maryla Rodowicz, fot. PAP/Łukasz Gągulski Jason Derulo, fot. PAP/Łukasz Gągulski Publiczność w Zakopanem, fot. PAP/Łukasz Gągulski Julio Iglesias Junior, fot. PAP/Łukasz Gągulski Prowadzący koncert, Tomasz kammel z prawej, fot. PAP/Łukasz Gągulski Zenek Martyniuk, fot. PAP/Łukasz Gągulski Publiczność w Zakopanem, fot. PAP/Łukasz Gągulski Publiczność w Zakopanem, fot. PAP/Łukasz Gągulski +5 zdjęć +6 zdjęć

Kurski podaje wyniki oglądalności

Widowisko zgromadziło sporą widownię również przed telewizorami. Prezes telewizji publicznej Jacek Kurski, który z żoną bawi się w Zakopanem, już pochwalił się wynikami.

"Sylwester Marzeń w Zakopanem i wyniki marzeń. O 21.15 TVP2 6,8 mln Polsat 1,7 mln. Bądźmy razem i jesteśmy razem z Telewizją Polską. Dziękujemy!" - napisał na Twitterze.

Artyści na "Sylwestrze Marzeń"

Jako jeden z pierwszych artystów wystąpił najbardziej oczekiwany w Zakopanem Jason Derulo, a także Julio Iglesias Junior.


Na zakopiańskiej scenie sylwestrowej wystąpi ponad 30 artystów. Wśród nich są także Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Daria, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Kuba Szmajkowski, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys oraz Senhit. Na zakopiańskiej scenie zaśpiewają także Maja Hyży, Piotr Kupicha oraz Stanisław Karpiel-Bułecka.

ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj82 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura