Dziennikarka TVP INFO wsparła WOŚP. Pochwaliła się w sieci przelewem

Instagram/karolina_pajaczkowska
Instagram/karolina_pajaczkowska
Karolina Pajączkowska zdecydowała się wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wbrew temu, jaki stosunek do Jerzego Owsiaka ma TVP. Dziennikarka podała konkretną sumę.

Stanowisko TVP wobec Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a szczególnie jej lidera, jest powszechnie znane. Okazuje się jednak, że nie wszyscy się z nim zgadzają.

Dziennikarka TVP wsparła WOŚP

Karolina Pajączkowska - dziennikarka TVP, a wcześniej modelka, zdecydowała się wesprzeć zbiórkę WOŚP, czym pochwaliła się na swoim Instagramie. Przy okazji, udostępniła print screen komunikatu bankowego. Internauci zauważyli, że dziennikarka mogła w ten sposób narazić się swojemu pracodawcy, który nie angażuje się w zbiórkę pieniędzy i krytykuje organizację Jurka Owsiaka.

image

Zwolnienia za serduszko WOŚP?

W ubiegłym roku media obiegła informacja o tym, że prezenterka pogody została zwolniona z TVP po tym, jak w telewizji pokazała się z serduszkiem przyklejonym do bluzki. "Gazeta Wyborcza" połączyła z tym później fakt jej zniknięcia z TVP.

Patrycja Kasperczak ostatni raz na wizji wystąpiła w dzień 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gdy zapowiadała pogodę, ostrzegając przed silnymi mrozami, znakiem rozpoznawczym prezenterki było czerwone serduszko WOŚP. "Gazeta Wyborcza" twierdzi, że zachowanie Kasperczak doprowadziło kierownictwo poznańskiego oddziału TVP do szału - pisaliśmy w ubiegłym roku. 

Stacja tłumaczyła później, że prezenterka nie została zwolniona, tylko nie przedłużono jej umowy.

Zobacz: Prezenterka pogody w TVP zwolniona za serduszko WOŚP? Kurski dementuje

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj97 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo