Biedronka rozda 50 mieszkań. Jak wziąć udział w loterii?

Artur Andrzej, CC0, via Wikimedia Commons
Artur Andrzej, CC0, via Wikimedia Commons
Biedronka wie, jak przyciągnąć klientów. Sieć przygotowała specjalną promocję, w której wygrać będzie można mieszkania. Jak wziąć udział w losowaniu?

Sieć sklepów Biedronka stara się zaskarbić serca klientów z rozmachem - na klientów czeka loteria, w której do wygrania jest 50 mieszkań.

Biedronka rozda 50 mieszkań

Biedronka wystartowała z loterią, w której do wygrania są pieniądze na zakup mieszkania. Udział w konkursie mogą wziąć osoby, które zrobią zakupy z kartą Moja Biedronka za co najmniej 99 zł w dniach od 7 lutego do 16 kwietnia. Losy na loterię otrzymają ci, którzy zgłoszą swoją chęć udziału kasjerowi.

Podczas każdego z losowań wygrać będzie mogło pięć osób. Szczęśliwi klienci otrzymają po 500 tys. zł, które będą musieli przeznaczyć na zakup domu lub mieszkania. Pierwsi zwycięzcy zostaną wyłonieni 16 lutego.

Zobacz: Klienci Biedronki są wściekli. Ceny towarów wyższe niż przed obniżką

Będą wyjątki

Podobnie jak w przypadku innych promocji Biedronki nie wszystkie paragony będą kwalifikowały się do udziału w loterii. Z kwoty zakupów uprawniającej do otrzymania losu wyłączone są alkohol i wyroby tytoniowe, a także artykuły spożywcze dla niemowląt oraz doładowania telefonów komórkowych.

Trzeba również wiedzieć, że istnieje limit loteryjnych losów, które można otrzymać - łączna liczba losów w ramach zakupów dla jednej karty Moja Biedronka wynosi 10 sztuk dziennie.

WP

Czytaj dalej: 

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka