Pracownik Facebooka w poważnych tarapatach. Został przyłapany na pedofilii

źródło: Twitter
źródło: Twitter
Jeren Andrew Miles, menedżer do spraw rozwoju społeczności w Facebooku oraz aktywista LGBT został nakryty podczas próby umówienia się z 13-latkiem.

Mężczyzna przekonany o tym, że umawia się z 13-latkiem, tak naprawdę został wprowadzony w błąd. Faktycznie, pod nastolatka przez cały czas podszywali się dorośli z grupy “Predator Catchers Indianapolis”, którzy otrzymywali od Milesa wiadomości o charakterze erotycznym.

Zobacz też:

Pracownik Facebooka przyłapany

Grupa, której udało się namierzyć pedofila przez cały czas rejestrowała spotkanie z mężczyzną w hotelu. Fragmenty materiału wideo trafiły do Internetu. Członkowie “Predator Catchers Indianapolis” oznajmili, że wszystkie dowody przeciwko Milesowi zostaną przekazane odpowiednim służbom.

Zamieszczony film ukazuje Milesa próbującego wytłumaczyć się z zaistniałej sytuacji.

— Jesteś śmieciem, jesteś złym człowiekiem — słyszymy od jednej z osób należącej do grupy, która nakryła pracownika Facebooka.

Pedofil w zarządzie grupy LGBTQ+

Andy Ngo, dziennikarz będący redaktorem naczelnym “The Post Millennial” skomentował sprawę na Twitterze. Zauważył, że Miles zasiada w zarządzie grupy LGBTQ+, Equality California oraz jest aktywistą na rzecz środowisk LGBT.

Po zaistniałej sytuacji, mężczyzna usunął profile we wszystkich mediach społecznościowych: na LinkedIn, Twitterze, Facebooku oraz Instagramie.


RB


Czytaj dalej: 

Lubię to! Skomentuj127 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo