Instagram/jadapinkettsmith
Instagram/jadapinkettsmith

Jada Pinkett Smith - na co choruje żona Willa Smitha?

Redakcja Redakcja Popkultura Obserwuj temat Obserwuj notkę 13
Na tegorocznej gali rozdania Oscarów doszło do skandalu. Will Smith wszedł nagle na scenę i uderzył jednego z prowadzących - Chrisa Rocka po tym, jak mężczyzna zażartował z jego żony.

- Jada, kocham cię, "G.I. Jane 2", nie mogę się doczekać, żeby go zobaczyć - powiedział podczas gali rozdania Oscarów Chris Rock zwracając się do żony Willa Smitha Jady Pinkett Smith.

Żart nie spodobał się aktorce, ponieważ Chris Rock nawiązał w ten sposób do filmu Ridleya Scotta z 1997 r., w którym Demi Moore grała z ogoloną głową. Jada Pinkett Smith również jest łysa, jednak to nie żadna moda - aktorka zmaga się ze wstydliwą chorobą.

Jada Pinkett Smith choruje na łysienie plackowate

Żona Willa Smitha mogła wziąć żart bardzo do siebie, ponieważ Chris Rock zażartował z czegoś, na co sama nie ma wpływu. Kobieta zmaga się bowiem z chorobą autoimmunologiczną - łysieniem plackowatym. Kilka lat temu podzieliła się tą informacją z fanami i przez długi czas bardzo otwarcie mówiła o swoim schorzeniu.

Łysienie plackowate objawia się powstawaniem czasowych lub stałych ognisk łysienia na różnych częściach ciała. Najczęściej dotyka młodych osób - zarówno kobiet jak i mężczyzn.

W biegłym miesiącu gwiazda udostępniła na swoim Instagramie filmik, na którym opowiada o nowym ognisku łysienia.

– Spójrzcie na tę linię tutaj – mówi, pokazując linię na czubku głowy.

– Teraz będzie mi to trochę trudniej ukryć, więc pomyślałam, że po prostu się tym podzielę, żebyście nie zadawali pytań – dodała.

WP

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura