Usługa Cloudflare, która ułatwia dystrybucje ruchu internetowego na witrynach przechodzi aktualnie awarię. Źródło: pxhere.com
Usługa Cloudflare, która ułatwia dystrybucje ruchu internetowego na witrynach przechodzi aktualnie awarię. Źródło: pxhere.com

Z tych usług internetowych nie skorzystasz. Potężna awaria w sieci

Redakcja Redakcja Internet Obserwuj temat Obserwuj notkę 4
Usługa Cloudflare, która ułatwia dystrybucję ruchu internetowego na witrynach przechodzi aktualnie awarię. Z tego powodu internauci nie mogą m.in. połączyć się z serwerami Discorda, wejść na stronę Google oraz pograć np. w League of Legends.

Użytkownicy serwisu Downdetector od samego rana w czwartek 21 czerwca zaczęli zgłaszać problemy z takimi usługami jak Canva, Discord, Google oraz popularnymi grami Among Us i League of Legends. 

Okazuje się, że strony nie odpalają się, ponieważ system Cloudflare ma awarię. Użytkownicy próbujący dostać się na wyżej wymienione strony spotykają się "błędem 500". Nie działają również polskie witryny korzystające z tego systemu. 

Cloudflare pracuje nad rozwiązaniem problemu 

Cloudflare to usługa, która ułatwia dystrybucję ruchu internetowego na witrynach, a oprócz usprawniania ich działania chroni je przed cyberatakami, np. atakami typu DDoS. Z tej globalnej sieci, która została zaprojektowana w celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowników korzysta bardzo dużo znanych firm, takich jak Canva, Coinbase, Discord, Google, Among Us, League of Legends, Rocket League czy Doordash. 

Cloudflare poinformowało, że zidentyfikowało problem i pracuje nad jego rozwiązaniem.

MP

Czytaj dalej:


Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj4 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Technologie