Małgorzata Telmińska, która była reporterką TVN24 odchodzi ze stacji po 21 latach pracy. Źródło: TVN24/Facebook
Małgorzata Telmińska, która była reporterką TVN24 odchodzi ze stacji po 21 latach pracy. Źródło: TVN24/Facebook

Dziennikarka TVN24 odchodzi po ponad 20 latach ze stacji. Co dalej?

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 30
Małgorzata Telmińska, która była reporterką TVN24 odchodzi ze stacji po 21 latach pracy. Pożegnała się ona w e-mailu z koleżankami i kolegami z pracy. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl nieoficjalnie Telmińska będzie pracować poza branżą medialną.

Małgorzata Telmińska w TVN24 przede wszystkim była odpowiedzialna za przygotowywanie relacji na żywo, które dotyczyły tematów społecznym, czasem też politycznych. Specjalizowała się ona w tematyce medycznej oraz dotyczącej zdrowego trybu życia.

Telmińska żegna się z kolegami i koleżankami z TVN24

Była już reporterka pożegnała się z kolegami i koleżankami ze stacji TVN24 poprzez wysłanie e-maila w poniedziałek popołudniu.

"Nie da się ukryć - to będzie mail pożegnalny. Nie za długi; powiedzmy, że newsowy. Po wielu, wielu latach bardzo gorąco chcę podziękować wszystkim, których spotkałam na swojej drodze w TVN24. Przede wszystkim najlepszej na świecie drużynie Reporterek i Reporterów i szefowi. Dziękuję wydawczyniom i wydawcom, prezenterkom i prezenterom, producentkom i producentom, redaktorkom i redaktorom, operatorom,, dźwiękowcom i montażystom, charakteryzatorkom i charakteryzatorom. Wszystkim bez wyjątku: tym, których widać i których nie widać, a bez których telewizji nie ma" – napisała Małgorzata Telmińska. 

Telmińska odchodzi TVN24. Z branży medialnej też

Reporterka w dalszej części maila zdradziła, że "wyrusza w inną, nową podróż". Nie rozwinęła jednak, co będzie robić. "Jestem dumna, że dane mi było Was spotkać, jestem dumna, że dane mi było widzieć jak budowała się potęga TVN24. Wyruszam w inną, nową podróż, ale zawsze będę ciepło myśleć o Was i latach spędzonych przy Wiertniczej. Z całego serca życzę wszystkim Wolności: żebyście zawsze mogli robić to, co kochacie i kochać kogo chcecie! Dbajcie o siebie. Będę za Was trzymać kciuki i zawsze Wam kibicować. Całusy! Ściskam! Telmi" – zakończyła reporterka pracująca 21 lat w stacji TVN24.

O komentarz Telmińską poprosił serwis Wirtualnemedia.pl. Nie chciał ona skomentować przyczyn swojego odejścia. Zdradziła tylko, że na razie przebywa na urlopie. Nieoficjalne portal ustalił jednak, że reporterka odchodzi z branży medialnej. 

Warto dodać, że Telmińska nie jest jedyną, która żegna się ze stacją TVN24 w ostatnim czasie. Na początku czerwca swoje odejście ogłosił również Patryk Rabiega, który związany był z grupą TVN 15 lat. Pełnił on funkcję reportera magazyny "Polska i Świat", a wcześniej odpowiadał za research w "Faktach" TVN i był dziennikarzem "Fakty Online". 

MP


Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura