Dziennikarka TVN24 odchodzi po ponad 20 latach ze stacji. Co dalej?

Małgorzata Telmińska, która była reporterką TVN24 odchodzi ze stacji po 21 latach pracy. Źródło: TVN24/Facebook
Małgorzata Telmińska, która była reporterką TVN24 odchodzi ze stacji po 21 latach pracy. Źródło: TVN24/Facebook
Małgorzata Telmińska, która była reporterką TVN24 odchodzi ze stacji po 21 latach pracy. Pożegnała się ona w e-mailu z koleżankami i kolegami z pracy. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl nieoficjalnie Telmińska będzie pracować poza branżą medialną.

Małgorzata Telmińska w TVN24 przede wszystkim była odpowiedzialna za przygotowywanie relacji na żywo, które dotyczyły tematów społecznym, czasem też politycznych. Specjalizowała się ona w tematyce medycznej oraz dotyczącej zdrowego trybu życia.

Telmińska żegna się z kolegami i koleżankami z TVN24

Była już reporterka pożegnała się z kolegami i koleżankami ze stacji TVN24 poprzez wysłanie e-maila w poniedziałek popołudniu.

"Nie da się ukryć - to będzie mail pożegnalny. Nie za długi; powiedzmy, że newsowy. Po wielu, wielu latach bardzo gorąco chcę podziękować wszystkim, których spotkałam na swojej drodze w TVN24. Przede wszystkim najlepszej na świecie drużynie Reporterek i Reporterów i szefowi. Dziękuję wydawczyniom i wydawcom, prezenterkom i prezenterom, producentkom i producentom, redaktorkom i redaktorom, operatorom,, dźwiękowcom i montażystom, charakteryzatorkom i charakteryzatorom. Wszystkim bez wyjątku: tym, których widać i których nie widać, a bez których telewizji nie ma" – napisała Małgorzata Telmińska. 

Telmińska odchodzi TVN24. Z branży medialnej też

Reporterka w dalszej części maila zdradziła, że "wyrusza w inną, nową podróż". Nie rozwinęła jednak, co będzie robić. "Jestem dumna, że dane mi było Was spotkać, jestem dumna, że dane mi było widzieć jak budowała się potęga TVN24. Wyruszam w inną, nową podróż, ale zawsze będę ciepło myśleć o Was i latach spędzonych przy Wiertniczej. Z całego serca życzę wszystkim Wolności: żebyście zawsze mogli robić to, co kochacie i kochać kogo chcecie! Dbajcie o siebie. Będę za Was trzymać kciuki i zawsze Wam kibicować. Całusy! Ściskam! Telmi" – zakończyła reporterka pracująca 21 lat w stacji TVN24.

O komentarz Telmińską poprosił serwis Wirtualnemedia.pl. Nie chciał ona skomentować przyczyn swojego odejścia. Zdradziła tylko, że na razie przebywa na urlopie. Nieoficjalne portal ustalił jednak, że reporterka odchodzi z branży medialnej. 

Warto dodać, że Telmińska nie jest jedyną, która żegna się ze stacją TVN24 w ostatnim czasie. Na początku czerwca swoje odejście ogłosił również Patryk Rabiega, który związany był z grupą TVN 15 lat. Pełnił on funkcję reportera magazyny "Polska i Świat", a wcześniej odpowiadał za research w "Faktach" TVN i był dziennikarzem "Fakty Online". 

MP


Lubię to! Skomentuj30 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura