Magdalena Ogórek chwali się dyplomem z Oxfordu. Internauci zarzucili jej ukrywanie faktów

Magdalena Ogórek pochwaliła się dyplomem, jaki otrzymała jej córka od uczelni Oxford. Źródło: Magdalena Ogórek/Facebook/Twitter
Magdalena Ogórek pochwaliła się dyplomem, jaki otrzymała jej córka od uczelni Oxford. Źródło: Magdalena Ogórek/Facebook/Twitter
Magdalena Ogórek pochwaliła się dyplomem, jaki otrzymała jej córka od uczelni Oxford. Dziennikarka wymazała ze zdjęcia, jak twierdzi, "dane wrażliwe". Internauci z kolei stwierdzili, że zataiła najistotniejszy wątek.

"Ten moment, gdy w mailu znajdujesz wiadomość z Oxfordu pełną pochwał dla Córki. W debacie na sali sądowej okazała się najlepsza. W grupie była jedyną Polką. Za 10 dni kończy 17 lat. Mama dostała mail, Córka dyplom. Dzielę się z Państwem, gdyż pękam z dumy" – napisała szczęśliwa Magdalena Ogórek. 

Internauci zarzucają Ogórek ukrywanie faktów 

Zdjęcie jak można zauważyć jest w pewnych miejscach zamazane. Internauci postanowili poszukać, dlaczego m.in. zamazana jest cześć loga uczelni. Okazało się, że Magdalena Ogórek zamazała napis "International Summer School", co świadczy, że 17-latka ukończyła tak naprawdę tzw. krótki semestr letni w Oxfordzie. 

Jak tłumaczy dziennikarka TVP, zamazała ona tylko "dane wrażliwe". 

Córka Magdaleny Ogórek chce studiować na Oxfordzie 

Już jakiś czas temu, Magdalena Ogórek informowała w mediach, że jej córka chce studiować po za granicami Polski, a marzeniem Ogórek jest, aby to był Oxford. Problem jak tłumaczyła jest jeden, a są nim koszty. 

"Bardzo chciałaby studiować kierunek History&Politics na Oxfordzie, natomiast obecny koszt tych studiów (po Brexicie) jest poza moim zasięgiem" – pisała Ogórek. 

"Zrobimy rekonesans na uniwersytetach w Austrii i we Włoszech. Uniwersytet Mediolański ma bardzo dobre opinie" – dodała. 

MP

Czytaj dalej: 


Lubię to! Skomentuj112 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura