Leonardo DiCaprio rozstał się z Camilą Morrone miesiąc po jej 25. urodzinach. Obecnie związał się on z 22-letnią Marią Beregovą. Internauci nie oszczędzają aktora i w mediach społecznościowych pojawia się mnóstwo memów związanych z jego życiem uczuciowym.
Leonardo DiCaprio rozstał się z Camilą Morrone miesiąc po jej 25. urodzinach. Obecnie związał się on z 22-letnią Marią Beregovą. Internauci nie oszczędzają aktora i w mediach społecznościowych pojawia się mnóstwo memów związanych z jego życiem uczuciowym.

Świat poznał prawdę o Leonardo DiCaprio. Dane pogrążają aktora

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 31
Leonardo DiCaprio słynie z częstych zmian w życiu uczuciowym. Jak zauważa "Glamour", nie zmienia się za to jedna rzecz – aktor randkuje jedynie z kobietami w wieku maksymalnie 25 lat, co potwierdzają statystyki i obserwacje uważnych internautów i internautek. Na temat DiCaprio powstaje też sporo memów związanych z tym tematem.

Jeszcze niedawno media żyły informacją o rozstaniu Leonardo DiCaprio z 25-letnią aktorką i modelką Camilą Morrone. Obecnie donoszą one o nowej miłości aktora, jaką jest pochodząca z Ukrainy, 22-letnia Maria Beregova.

Koniec związku DiCaprio i Morrone

Nie są jasne powody rozstania DiCaprio i Morrone. Z analizy internautów wynika, że aktor zerwał z kobietą krótko po jej 25. urodzinach, które obchodziła w czerwcu. Jak zauważa "Glamour", w sieci od dłuższego czasu przewija się teoria, według której DiCaprio wiąże się jedynie z kobietami, które "chodzą po tym świecie nie dłużej niż ćwierć wieku".

W 2019 roku jeden z użytkowników Reddita udostępnił wykres dokumentujący historię związków aktora oraz wiek jego partnerek. Wynika z niego, że pomimo rosnącego wieku DiCaprio, wiek jego partnerek zbytnio się nie zmienia.

Internauci szydzą z aktora

Po informacji o rozstaniu DiCaprio i Camili Morrone w internecie pojawiło się mnóstwo memów odnoszących się do sprawy. 

— Gdy ona kończy 25 lat... „Muszę się zająć zmianami klimatycznymi” — głosi jeden z nich.

— Nie ma na tej planecie zjawiska bardziej pewnego niż Leonardo DiCaprio zrywający ze swoją 25-letnią dziewczyną, statystyki są oszałamiające — czytamy w jednym z memów.


— „Titanic” kończy w tym roku 25 lat, domyślam się, że Leonardo już nie chce w nim być — ironizuje jeden z internautów.Co łączy wszystkie partnerki DiCaprio?

W ciągu ostatnich dwudziestu lat DiCaprio spotykał się z minimum kilkunastoma kobietami. Większość z nich to modelki (wyliczono, że randkował on z co najmniej dziesięcioma aniołkami Victoria's Secret).

Aktor spotykał się też m. in. z Kate Moss, Kristen Zang czy Evą Herzigovą. Przez pięć lat związany był też z brazylijską supermodelką Gisele Bündchen.

To jedynie kilka przykładów kobiet, z którymi randkował DiCaprio. Jest ich zdecydowanie więcej, jednak wszystkie łączy jeden fakt – z każdą z nich aktor spotykał się, gdy te nie przekroczyły wieku 25 lat.


RB

Czytaj dalej:


Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości