Piotr Kraśko przyłapany w nowym samochodzie. Dziennikarz może znów prowadzić

Piotr Kraśko znów może prowadzić. W ostatnim czasie widziano go poruszającego się nowym samochodem. (fot. Instagram)
Piotr Kraśko znów może prowadzić. W ostatnim czasie widziano go poruszającego się nowym samochodem. (fot. Instagram)
Piotr Kraśko po kilku latach zakazu prowadzenia pojazdów, znów może wsiąść za kierownicę. Dziennikarza zauważono w luksusowym samochodzie o wartości około 300 tysięcy złotych.

Zakaz prowadzenia pojazdów

Kraśko w 2016 roku został zatrzymany przez policję z powodu prowadzenia samochodu bez uprawnień. Dwa lata wcześniej odebrane mu zostało prawo jazdy. Dziennikarza ponownie zatrzymano 1 kwietnia ubiegłego roku w Nowogrodzie pod Łomżą, a wyrok skazujący zapadł 15 września. Z kolei we wrześniu bieżącego roku Kraśko został skazany przez Sąd Rejonowy w Ostrołęce na karę grzywny w wysokości 200 stawek dziennych po 500 zł – łącznie 100 tysięcy zł.  Dziennikarz musiał również opłacić koszty postępowania sądowego.

— To prawda. W ciągu kolejnego miesiąca zdałem egzamin i odzyskałem prawo jazdy, potem zdałem jeszcze egzamin na kategorie B+E. We wrześniu sąd skazał mnie na grzywnę i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych przez rok. To oczywiście w pełni zrozumiała kara i od tej pory przemieszczam się, siedząc na miejscu pasażera" – mówił w rozmowie z "Super Expressem" kilka miesięcy temu.

Kraśko znów za kółkiem

Teraz Piotr Kraśko znów może prowadzić pojazdy i niedawno zauważono go na ulicach Warszawy poruszającego się luksusowym Mercedesem GLC300 4 Matic o wartości około 300 tysięcy zł. Termin zakazujący kierowania pojazdami mechanicznymi minął 7 października. 

"Super Express" podał, że Kraśko "jeździł przykładnie i za każdym razem, gdy parkował samochód, opłacał miejsce postojowe. Nawet jeśli zatrzymywał się na kilka minut".

RB

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj23 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości